خدمات ما

تصویر شماره 3535024

 بارکش ، تجربه امنیت و آرامش!

ارائه مشاوره اسباب کشی

ارائه مشاوره اسباب کشی و تمامی خدمات مورد نیاز شما به درستی، از اصلی ترین ویژگی پرسنل باربری بارکش می باشد. شایان به ذکر می باشد که ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی میباشد.

حضور به موقع در محل

حضور به موقع در محل اسباب کشی از برترین ویژگی های شرکت حمل بار و باربری بارکش و پرسنل آن می باشد .این مجموعه با توجه به نمایندگی ها و رانندگان بسیار در سراسر کشور تیم های باربری و حمل بار مختلف آنلاین و آماده بکارش با حضور بموقع بعلاوه خوش برخوردی را نیز می توان از ویژگی های بسیار مهم برای آن ها برشمرد.

پرسنل حرفه ای و کاربلد

پرسنل شرکت حمل بار و باربری بارکش سریع ترین و کامل ترین خدمات را به شما در اسرع وقت ارائه می نمایند یعنی کوچکترین آسیبی و به بهترین شکل ممکن بار را برای شما جابجا نمایند. ازین رو مطمئن هستیم مجموعه حمل بار و باربری بارکش خیالتان را راحت کرده و می توانید اثاث کشی و اسباب کشی را به ما بسپارید.

ارائه بارنامه رسمی و معتبر

ارائه بارنامه رسمی و معتبر و همچنین ارائه بیمه نامه توسط این شرکت به شما می تواند خیال شما را بسیار آسوده نماید و این میتواند از برترین و بهترین ویژگی های آن ها باشد.

ما با ایده های کاری خود شما را راضی خواهیم کرد

null

اصول بسته بندی

طبیعتا ممکن است شما در همان مراحل اولیه اثاث‌کشی دچار مشکل شوید. به عنوان مثال طرز صحیح و اصولی بسته بندی و جمع کردن وسایل و اثاث خانه را به طور دقیق و درست بلد نباشید. در اینجا پرسنل آموزش دیده باربری بارکش در این زمینه، به کمک شما می آیند و اثاث منزل شما را به بهترین شکل بسته بندی می کند تا بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

null

تخلیه و تحویل وسایل

خدمات شرکت باربری بارکش تنها به مرحله بسته بندی و حمل و نقل اثاث منزل شما منحصر نمی شود. بلکه این شرکت افرادی را نیز استخدام کرده است ک به شما بعد از آنکه اثاث منزل یا محل کارتان شما به منزل یا محل کار جدیدتان منتقل شد، هنگام باز کردن و چیدمان اثاث در محل جدید شما را تنها نگذارد و به شما کاربران عزیز کمک و خدمات رسانی کند.

null

حمل اشیاء سنگین

یکی دیگر از معضلی که دائماً ذهن افرادی را که قصد اسباب کشی دارند را به خود مشغول می کند حمل اشیاء سنگین با حجم زیاد مانند یخچال، ماشین لباسشویی، پیانو و… می باشد. پرسنل باربری بارکش این دغدغه را نیز رفع کرده است.کارکنان بارکش اشیا سنگین و حساس را بدون کوچکترین آسیب به منزل یا محل کاری که قرار است در آن مستقر شوید جابجا می‌کند.

null

جابجایی امن

در هنگام اسباب کشی حمل و نقل آن ها برای ما تبدیل به یک استرس و معضل می شود. باید به شما بگوییم که افراد اتوبار بارکش این دغدغه شما را نیز حل کرده است. این شرکت باربری با داشتن تجهیزات نظیر پتو و پلاستیک های حباب دار، اجسامی که برای شما مهم تر هستند و بیشتر نگران آسیب دیدن آنها هستید، را از هرگونه آسیب یا شکستگی حفظ می کند.

برای مشاوره رایگان و ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

Support@Wp.net

فهرست