اثاث کشی در رستمکلا

اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل

رستمکلا از جمله شرقی ترین شهرهای مازندران است. این شهر در هشت کیلومتری غرب بهشهر واقع شده‌است و از غرب به شهر نکا محدود میشود. همچنین با ساری حدود چهل کیلومتر فاصله دارد. این شهر یکی از تاریخی ترین شهرهای استان مازندران است بطوری که نامش در شاهنامه آمده. همچنین وجود جنگلهایی بکر و مزارعی حاصلخیر و همچنین هوایی مطبوع، این شهر را به مکانی ایده آل برای زندگی و همچنین گردشگری تبدیل نموده است.

از جمله دیگر ویژگی های این شهر، قرار گیری این شهر در خط کمربندی کولیدر شرق به غرب است که این شهر را به مکانی پر تردد و ترانزیتی تبدیل کرده به صوری که روزانه صدها هزار تردد از این شهر اتفاق می افتد. تمامی این شرایط، وجود شرکتهای باربری و اثاث کشی در رستمکلا را به امری مهم بدل نموده است.

برای هر کاری در طول روز شما مجبور خواهید بود از متخصصین این زمینه کمک بخواهید. افرادی که سالیان سال در حوزه کاری خود آموزش دیده اند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای به پیش می برند. در رابطه با باربری و اثاث کشی نیز این قاعده نه تنها مستثنی نیست بلکه بیش از سایر حرفه ها نیز نیاز به کمک افراد متخصص دارد. چرا که این پروسه ها اگر به درستی انجام نشود بسیار می تواند سخت و طاقت فرسا باشند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است چنان چه قصد انجام باربری یا اسباب کشی را دارید بدون نقشه قبلی و کمک شرکت های حمل بار دست به اقدام نزنید زیرا که بدون شک از نتایج کار پشیمان خواهید شد. برای ارتباط گرفتن با شرکت های باربری در شهر رستمکلا ، ما در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا را برای شما تدارک دیده ایم تا به راحتی بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

جدول لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا + شماره تماس

نام شرکتتلفن تماس
شرکت باربری آرمان بار رستمکلا09117422232
شرکت باربری اوحدی بار رستمکلا۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰
شرکت خدمات اثاث کشی جهاز بار رستمکلا۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴
شرکت باربری و اثاث کشی حامد رستمکلا۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹
شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار رستمکلا۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی همخونه رستمکلا۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳
شرکت خدمات نیسان بار رویا رستمکلا۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶
اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل در رستمکلا
تصویر صفحه اصلی

قیمت کرایه باربری با خاور از مقصد رستمکلا به سایر شهرهای کشور

از مبدا شهر رستمکلا (و برعکس)قیمت کرایه (تومان)
از رستمکلا به مقصد تهران3.500.000
از رستمکلا به مقصد قم4.500.000
از رستمکلا به سمنان3.500.000
از رستمکلا به مقصد گرگان3.500.000
از رستمکلا به مقصد دامغان4.000.000
از رستمکلا به مقصد شاهرود4.500.000
از رستمکلا به مقصد ساوه4.500.000
از رستمکلا به مقصد اراک5.000.000
از رستمکلا به مقصد کاشان5.500.000
از رستمکلا به مقصد اصفهان6.500.000
از رستمکلا به مقصد شیراز9.000.000
از رستمکلا به مقصد یزد8.000.000
از رستمکلا به مقصد کرمان9.500.000
از رستمکلا به مقصد بندرعباس11.000.000
از رستمکلا به مقصد سیرجان9.000.000
از رستمکلا به مقصد کیش13.000.000
از رستمکلا به مقصد قشم12.000.000
از رستمکلا به مقصد اهواز10.000.000
از رستمکلا به مقصد خرم آباد7.500.000
از رستمکلا به مقصد مشهد5.500.000
از رستمکلا به مقصد بجنورد4.500.000
از رستمکلا به مقصد تربت جام7.000.000
از رستمکلا به مقصد بیرجند9.000.000
از رستمکلا به مقصد زاهدان13.000.000
از رستمکلا به مقصد زابل14.000.000
از رستمکلا به مقصد چابهار16.000.000
از رستمکلا به مقصد قزوین4.500.000
از رستمکلا به مقصد زنجان5.500.000
از رستمکلا به مقصد تبریز7.000.000
از رستمکلا به مقصد ارومیه4.000.000
از رستمکلا به مقصد رشت4.000.000
از رستمکلا به مقصد انزلی4.200.000
از رستمکلا مقصد آستارا5.500.000
از رستمکلا به مقصد اردبیل6.000.000
از رستمکلا به مقصد سراب6.500.000
نکته: کرایه ها ممکن است براساس تورم اقتصادی کشور تغییر کند

شرکت باربری آرمان بار رستمکلا 09117422232

اولین شرکت باربری که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا با آن رو به رو می شویم شرکت باربری آرمان بار رستمکلا است. شرکت آرمان بار کاسپین با نزدیک به یک دهه سابقه کار یکی از شرکت های فعال در حوزه حمل اثاثیه و وسایل منزل و همین طور حمل بار به سرتاسر ایران محسوب می شود. با پیشینه این شرکت در این حوزه می توانید به راحتی به تخصص افراد شرکت آرمان بار اطمینان کنید.

نکته دیگر این که شرکت باربری آرمان بار رستمکلا در کنار پیشینه ای که دارد، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خود را گسترش نیز دهد. بدین معنا که برای حمل بار و اثاثیه منزل این شرکت نه تنها در شهر رستمکلا بلکه در سرتاسر استان مازندران فعالیت دارد. به علاوه شما می توانید برای حمل بار به خارج از استان و اثاث کشی به شهرهای دورتر نیز از شرکت باربری آرمان بار رستمکلا درخواست نیرو برای کمک نمایید.

چنانچه قصد انجام باربری یا اثاث کشی به شهرهای استان مازندران مانند بابل، آمل، بابلسر و حتی شهرهای دورتر مانند تنکابن، رامسر یا چالوس را دارید، ما شرکت باربری آرمان بار را به شما پیشنهاد میکنیم. چرا که سابقه بلند مدت و همچنین رضایتمندی مشتریان در طی این سالها از این مجموعه، به ما ثابت کرده است که این شرکت برترین باربری استان مازندران و شاید در کشور است.

جهت تماس با شرکت باربری آرمان بار رستمکلا از لیست شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲ با این شرکت در تماس باشید.

شرکت باربری اوحدی بار رستمکلا ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵

از دیگر شرکت هایی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی اوحدی بار رستمکلا است. این شرکت نیز با ویژگی های خود توانسته است تا در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا جای بگیرد. یکی از این ویژگی ها بهره گیری از نیروی کاری متخصص و حرفه ای برای انجام کارهای باربری و اثاث کشی است. افراد این شرکت آموزش می بینند تا در انجام کار خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند و پروسه های باربری و اثاث کشی را در کم ترین زمان و با دقت بالا به انجام برسانند.

دیگر ویژگی شرکت اوحدی بار این است که برای انجام خدمات خود از خودروهای باربری مطابق با استانداردهای روز دنیا بهره می برند. در واقع داشتن یک خودروی حمل بار مناسب تا 70 درصد می تواند جلوی خسارت های ناشی از مسیر راه را بکاهد. بنابراین اگر از خودروهای حمل بار مناسب استفاده کنید با اطمینان خاطر بیشتری می توانید به اثاث کشی بپردازید چرا که احتمال آسیب های جاده ای بسیار کاهش پیدا می کند. از این رو شرکت باربری اوحدی بار از بهترین و متناسب ترین خودروهای باربری برای انجام خدمات خود به مشتریان بهره می برد.

برای تماس با شرکت باربری اوحدی بار رستمکلا از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا می توانید با شماره ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵ با این شرکت باربری ارتباط برقرار کنید.

شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰

دیگر شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار است. ویژگی های این شرکت باعث شده است تا به این لیست راه پیدا کند. از ویژگی های شرکت گیتی بار هزینه ها و قیمت های پایین و مقرون به صرفه ای است که در این شرکت باربری برای مشتریان درنظر گرفته شده است. شرکت باربری گیتی بار با اشراف به این موضوع که شرایط اقتصادی جامعه مردم را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد ، تلاش خود را می نماید تا کمترین قیمت ها را با توجه به تعرفه های باربری برای مشتریان خود اعمال نماید.

موضوع دیگری که شرکت گیتی بار را خاص نموده است بحث سرعت در انجام خدمات است. شرکت باربری گیتی بار مطابق با اصل سرعت در خدمت رسانی عمل می نماید. در واقع هر زمانی که شما با شرکت برای درخواست حمل بار یا اثاث کشی تماس بگیرید ، افراد باربری گیتی بار در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و پروسه کاری شما را به انجام می رسانند. خصوصا درباره اثاث کشی این نکته مهم است چرا که در صورت طولانی شدن فرایند اثاث کشی ، صاحب منزل و همینطور تیم اثاث کشی خسته و آزرده خاطر می شوند.

برای برقراری ارتباط با شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا می توانید با شماره  ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰ تماس بگیرید.

اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل
اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل

شرکت خدمات باربری جهاز بار رستمکلا ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴

از دیگر شرکت هایی که توانسته است با ارائه خدمات خود در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا راه پیدا کند شرکت باربری و اثاث کشی جهاز بار رستمکلا است. شاید به جرات بتوان گفت اساسی ترین نکته در کاهش خطا در باربری و اثاث کشی افراد شرکت باربری هستند. بسیار مهم است که این افراد در مراحل بارگیری و تخلیه بار چه عملکردی از خود نشان دهند و این کار را چگونه انجام دهند. اگر چیدمان وسایل در خودروهای حمل بار با رعایت اصول انجام شود، تا حد زیادی می تواند از خسارات احتمالی به وسایل بکاهد.

موضوع دیگری که در این شرکت دیده می شود این است که خودروهای باربری شرکت جهاز بار رستمکلا مجهز به وسایلی مثل پتو هستند که برای جمع کردن وسایل و پیچیدن وسایل درون آن ها جهت محکم کردن و آسیب ندیدن آن ها در وسایل نقلیه تعبیه شده اند. باز هم روش دیگری برای کاهش احتمال خسارت به وسایل شما. بدون نگرانی به شرکت باربری جهاز بار رستمکلا اعتماد کنید و حمل بار خود را به آن ها بسپارید.

شرکت باربری جهاز بار رستمکلا از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا ، شماره ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴ را جهت برقراری تماس با این شرکت در نظر دارد.

شرکت باربری و اثاث کشی حامد رستمکلا ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹

پنجمین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی حامد رستمکلا است. شرکت حامد رستمکلا برای جلب اعتماد مشتریان خود در زمینه باربری و حمل بار یک راه حل اساسی در نظر دارد. بارنامه های باربری. اما بارنامه چیست و به چه کار می آید؟

بارنامه در واقع یک توافق دوطرفه بین صاحب بار و شرکت باربری است که ثابت می کند مشتری چه میزان وسیله و در صحت و سلامت وسایل به شرکت باربری تحویل داده است. به موجب این بارنامه در صورت خسارت و یا آسیب به وسایل شرکت باربری موظف است خسارت وارده را جبران نماید و باید محموله را همان گونه که از مشتری دریافت کرده تحویل مقصد بدهد.

موضوع دیگر به عهده گرفتن اثاث کشی از صفر تا صد است. برای این منظور شرکت باربری در صورت درخواست مشتری برای به عهده گرفتن کار از ابتدا تا انتها وارد عمل می شود. به این صورت که از مرحله بسته بندی وسایل تا تخلیه و جابجایی آن ها را بر عهده می گیرد. در صورت درخواست مشتری وسایل بسته بندی مانند نایلون حبابدار ، چسب و ماژیک را شرکت باربری تهیه می کند و در اولین قرار با خود به منزل مشتری می برند. با این کار اثاث کشی خود را از مرحله بسته بندی وسایل تا بارگیری و تخلیه بار و جابج کردن وسایل را به شرکت باربری و اثاث کشی حامد رستمکلا بسپارید.

جهت اطلاع از نحوه انجام کار در شرکت باربری و اثاث کشی حامد رستمکلا از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا می توانید با شماره ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹ با این شرکت در تماس باشید.

اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل

اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل

اثاث کشی در رستمکلا | باربری در رستمکلا | حمل اثاثیه منزل

شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار رستمکلا ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵

شرکت بعدی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار رستمکلا است. این شرکت باربری یک راهکار عالی برای جلب اعتماد مشتریان برای آن ها در نظر گرفته است. این راهکار را با نام بیمه نامه می توانید دریافت کنید. اما اگر نمی دانید که بیمه نامه چیست کافی است با ما همراه باشید.

بیمه نامه باربری در رستمکلا چیست؟

بیمه نامه های باربری در واقع نوعی اسناد کتبی هستند که توسط شرکت های بیمه و به درخواست بیمه گذار تنظیم می گردند. به موجب این سند شرکت بیمه متعهد می شود چنان چه در طی مسیر حمل کالا و اثاثیه از لحظه شروع جا به جایی تا لحظه رسیدن کالا به مقصد نهایی ، خسارتی اعم از هوایی ، زمینی و دریایی به اثاثیه و کالای در حال جابجایی وارد گردد  و خسارت جزو تعهدات درج شده در قرارداد شرکت بیمه باشد ، بیمه باربری این خسارت را جبران نماید.

از مزایای این بیمه این است که باعث گسترش تجارت کالا می شود و هرگونه خسارات احتمالی از پیش جبران می شود. به علاوه این بیمه برای شرکت های باربری نیز یک اطمینان خاطر ایجاد می کند تا با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود نمایند.

شرکت باربری همراه بار رستمکلا نیز از جمله شرکت هایی است که برای اطمینان خاطر خود و مشتریانش اقدام به صدور بیمه نامه های باربری قبل از حرکت کالا می کند.

از دیگر ویژگی های این شرکت این است که برای حمل بار و کالای شما از انواع خودروهای باربری بهره مند گردیده است. خودروهایی از جمله کامیون ، وانت ، نیسان و … از انواع مسقف و روباز از جمله خودروهایی است که در شرکت باربری همراه بار رستمکلا برای حمل بار در نظر گرفته شده است. تنوع خودروهای شرکت باربری همراه بار به مشتری این امکان را می دهد تا خودروی مناسب خود را از بین انواع خودروهای موجود انتخاب نماید.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار رستمکلا از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا می توانید با شماره ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵ تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اثاث کشی همخونه رستمکلا ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳

در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا به شرکت باربری و اثاث کشی همخونه رستمکلا می رسیم. این شرکت باربری با داشتن یک تیم مشاوره قوی در راستای خدمات باربری و اثاث کشی بهتر برای شما فعالیت می کند. در ابتدای امر با تماس اولیه با شرکت باربری مشاوران همخونه درباره زمان حرکت و حمل و نقل اثاثیه و انتخاب خودروی باربری مناسب به مشتریان مشورت می دهد. این مشاوره باعث می شود تا شما یک اثاث کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید.

دیگر موضوعی که در این سیستم بسیار مشهود است سرعت بالا در ارائه خدمات است. پس از تماس با شرکت باربری همخونه رستمکلا و تعیین زمان مناسب حمل بار و اسباب کشی در رستمکلا ، افراد شرکت در زمان مقرر شده در محل حاضر می شوند و تاخیر در ارائه خدمات برای آن ها مفهومی ندارد. در ادامه تمامی وسایل به سرعت بارگیری شده و با حرکت از مسیرهای مناسب و کم ترافیک ، رسیدن به مقصد و تخلیه وسایل نیز به سرعت به انجام می رسد. این کار باعث می شود طرفین دخیل در مساله جابجایی بسیار کم تر خسته شوند و کار به سرعت به غایت برسد.

شرکت باربری و اثاث کشی همخونه رستمکلا از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا شماره ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳ را برای برقراری تماس با مشتریان در نظر دارد.

شرکت خدمات باربری و اثاث کشی رویا بار رستمکلا ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶

آخرین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا قرار دارد شرکت باربری و اسباب کشی رویا بار رستمکلا است. شرکت باربری رویا بار رستمکلا قبل از ارائه خدمات هزینه های نهایی رو برآورد می کند. این هزینه ها با توجه به تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار ، تعداد طبقات ساختمان ، مدت زمان باربری و اثاث کشی و سایر عوامل اثر گذار بر قیمت ها تخمین زده می شود و قبل از شروع پروسه به مشتریان اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در این شرکت به چشم می خورد امکان ارائه خدمات به صورت شهری و بین شهری است. شرکت باربری رویا بار برای ارائه خدمات همیشه آماده به کار است. اگر قصد انجام اثاث کشی و باربری در رستمکلا به سایر شهرهای استان مازندران و یا حتی سایر شهرهای خارج از استان را دارید کافی است با شرکت خدمات باربری رویا بارتماس بگیرید تا در اسرع وقت اثاث کشی را به انجام برساند.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی رویا بار رستمکلا از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا می توانید با شماره ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶ تماس بگیرید.

سخن آخر

امیدواریم لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در رستمکلا، شما را در یافتن بهترین شرکت اثاث کشی در رستمکلا یاری کند. همچنین خواهشمندیم چنانچه از خدمات شرکتهای موجود در این لیست بهره مند شدید، تجربیات خود را در زیر همین مقاله منتشر کنید تا راهنمای سایر افراد در یافتن بهترین شرکت اثاث کشی در رستمکلا باشد.

برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
اثاث کشی در ارطه
نوشتهٔ بعدی
اثاث کشی در خلیل شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست