اثاث کشی در سلمانشهر

اثاث کشی در سلمانشهر | باربری در سلمانشهر | جابجایی اثاثیه در سلمانشهر

چرا اثاث کشی در سلمانشهر؟ سلمانشهر را به شهر متل قو میشناسند. شهری از توابع بخش سلمان شهر شهرستان عباس آباد در استان مازندران در ایران است. سلمانشهردر فاصله ۸ کیلومتری شرق شهر عباس‌آباد و ۵ کیلومتری غرب شهر کلارآباد قرار دارد. این شهر در شهرستان عباس‌آباد و بخش سلمان‌شهر قرار دارد.

برای هر کاری در طول روز شما مجبور خواهید بود از متخصصین این زمینه کمک بخواهید. افرادی که سالیان سال در حوزه کاری خود آموزش دیده اند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای به پیش می برند. در رابطه با باربری و اثاث کشی نیز این قاعده نه تنها مستثنی نیست بلکه بیش از سایر حرفه ها نیز نیاز به کمک افراد متخصص دارد. چرا که این پروسه ها اگر به درستی انجام نشود بسیار می تواند سخت و طاقت فرسا باشند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است چنان چه قصد انجام باربری یا اسباب کشی را دارید بدون نقشه قبلی و کمک شرکت های حمل بار دست به اقدام نزنید زیرا که بدون شک از نتایج کار پشیمان خواهید شد. برای ارتباط گرفتن با شرکت های باربری در شهر سلمانشهر، ما در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر را برای شما تدارک دیده ایم تا به راحتی بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

جدول لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر + شماره تماس

شرکت ها شماره تماس
شرکت باربری آرمان بار در سلمانشهر09117422232
شرکت باربری و اثاث کشی رضا در سلمانشهر۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی نیسان بار در سلمانشهر۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰
شرکت اثاث کشی لنگر بار در سلمانشهر۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴
شرکت باربری پتوس در سلمانشهر۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹
شرکت اثاث کشی برند در سلمانشهر۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی غرب در سلمانشهر۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳
شرکت باربری فیضی در سلمانشهر۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶
تصویر صفحه اصلی

قیمت کرایه باربری با خاور از مقصد سلمانشهر به سایر شهر های کشور

از مبدا شهر سلمانشهر (و برعکس)قیمت کرایه (تومان)
از سلمانشهر به مقصد تهران3.500.000
از سلمانشهر به مقصد قم4.500.000
از سلمانشهر به سمنان3.500.000
از سلمانشهر به مقصد گرگان3.500.000
از سلمانشهر به مقصد دامغان4.000.000
از سلمانشهر به مقصد شاهرود4.500.000
از سلمانشهر به مقصد ساوه4.500.000
از سلمانشهر به مقصد اراک5.000.000
از سلمانشهر به مقصد کاشان5.500.000
از سلمانشهر به مقصد اصفهان6.500.000
از سلمانشهر به مقصد شیراز9.000.000
از سلمانشهر به مقصد یزد8.000.000
از سلمانشهر به مقصد کرمان9.500.000
از سلمانشهر به مقصد بندرعباس11.000.000
از سلمانشهر به مقصد سیرجان9.000.000
از سلمانشهر به مقصد کیش13.000.000
از سلمانشهر به مقصد قشم12.000.000
از سلمانشهر به مقصد اهواز10.000.000
از سلمانشهر به مقصد خرم آباد7.500.000
از سلمانشهر به مقصد مشهد5.500.000
از سلمانشهر به مقصد بجنورد4.500.000
از سلمانشهر به مقصد تربت جام7.000.000
از سلمانشهر به مقصد بیرجند9.000.000
از سلمانشهر به مقصد زاهدان13.000.000
از سلمانشهر به مقصد زابل14.000.000
از سلمانشهر به مقصد چابهار16.000.000
از سلمانشهر به مقصد قزوین4.500.000
از سلمانشهر به مقصد زنجان5.500.000
از سلمانشهر به مقصد تبریز7.000.000
از سلمانشهر به مقصد ارومیه4.000.000
از سلمانشهر به مقصد رشت4.000.000
از سلمانشهر به مقصد انزلی4.200.000
از سلمانشهر مقصد آستارا5.500.000
از سلمانشهر به مقصد اردبیل6.000.000
از سلمانشهر به مقصد سراب6.500.000
نکته: کرایه ها ممکن است براساس تورم اقتصادی کشور تغییر کند

لیست بهترین شرکت های اثاث کشی در سلمانشهر

شرکت باربری آرمان بار سلمانشهر 09117422232

اولین شرکت باربری که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر با آن رو به رو می شویم شرکت باربری آرمان بار سلمانشهر است. شرکت آرمان بار کاسپین با نزدیک به یک دهه سابقه کار یکی از شرکت های فعال در حوزه حمل اثاثیه و وسایل منزل و همین طور حمل بار به سرتاسر ایران محسوب می شود. با پیشینه این شرکت در این حوزه می توانید به راحتی به تخصص افراد شرکت آرمان بار اطمینان کنید.

نکته دیگر این که شرکت باربری آرمان بار سلمانشهر در کنار پیشینه ای که دارد، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خود را گسترش نیز دهد. بدین معنا که برای حمل بار و اثاثیه منزل این شرکت نه تنها در شهر سلمانشهر بلکه در سرتاسر استان مازندران فعالیت دارد. به علاوه شما می توانید برای حمل بار به خارج از استان و اثاث کشی به شهرهای دورتر نیز از شرکت باربری آرمان بار هچیرود درخواست نیرو برای کمک نمایید.

جهت تماس با شرکت باربری نوین بار سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲ با این شرکت در تماس باشید.

شرکت باربری و اثاث کشی رضا در سلمانشهر 09115111795

از دیگر شرکت هایی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی رضا در سلمانشهر است. این شرکت نیز با ویژگی های خود توانسته است تا در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر جای بگیرد. یکی از این ویژگی ها بهره گیری از نیروی کاری متخصص و حرفه ای برای انجام کارهای باربری و اثاث کشی است. افراد این شرکت آموزش می بینند تا در انجام کار خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند و پروسه های باربری و اثاث کشی را در کم ترین زمان و با دقت بالا به انجام برسانند.

دیگر ویژگی شرکت رضا این است که برای انجام خدمات خود از خودروهای باربری مطابق با استانداردهای روز دنیا بهره می برند. در واقع داشتن یک خودروی حمل بار مناسب تا 70 درصد می تواند جلوی خسارت های ناشی از مسیر راه را بکاهد. بنابراین اگر از خودروهای حمل بار مناسب استفاده کنید با اطمینان خاطر بیشتری می توانید به اثاث کشی بپردازید چرا که احتمال آسیب های جاده ای بسیار کاهش پیدا می کند. از این رو شرکت باربری رضا بار از بهترین و متناسب ترین خودروهای باربری برای انجام خدمات خود به مشتریان بهره می برد.

برای تماس با شرکت باربری رضا در سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر می توانید با شماره ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵ با این شرکت باربری ارتباط برقرار کنید.

شرکت باربری و اثاث کشی نیسان بار در سلمانشهر 09054955040

دیگر شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی نیسان بار است. ویژگی های این شرکت باعث شده است تا به این لیست راه پیدا کند. از ویژگی های شرکت نیسان بار هزینه ها و قیمت های پایین و مقرون به صرفه ای است که در این شرکت باربری برای مشتریان درنظر گرفته شده است. شرکت باربری نیسان بار با اشراف به این موضوع که شرایط اقتصادی جامعه مردم را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد ، تلاش خود را می نماید تا کمترین قیمت ها را با توجه به تعرفه های باربری برای مشتریان خود اعمال نماید.

موضوع دیگری که شرکت نیسان بار را خاص نموده است بحث سرعت در انجام خدمات است. شرکت باربری نیسان بار مطابق با اصل سرعت در خدمت رسانی عمل می نماید. در واقع هر زمانی که شما با شرکت برای درخواست حمل بار یا اثاث کشی تماس بگیرید ، افراد باربری نیسان بار در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و پروسه کاری شما را به انجام می رسانند. خصوصا درباره اثاث کشی این نکته مهم است چرا که در صورت طولانی شدن فرایند اثاث کشی ، صاحب منزل و همینطور تیم اثاث کشی خسته و آزرده خاطر می شوند

برای برقراری ارتباط با شرکت باربری و اثاث کشی نیسان بار از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر می توانید با شماره  ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰ تماس بگیرید.

اثاث کشی در سلمانشهر | باربری در سلمانشهر | جابجایی اثاثیه در سلمانشهر

شرکت اثاث کشی لنگر بار در سلمانشهر 09908021574

از دیگر شرکت هایی که توانسته است با ارائه خدمات خود در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر راه پیدا کند شرکت باربری و اثاث کشی لنگر بار در هچیرود است. شاید به جرات بتوان گفت اساسی ترین نکته در کاهش خطا در باربری و اثاث کشی افراد شرکت باربری هستند. بسیار مهم است که این افراد در مراحل بارگیری و تخلیه بار چه عملکردی از خود نشان دهند و این کار را چگونه انجام دهند. اگر چیدمان وسایل در خودروهای حمل بار با رعایت اصول انجام شود، تا حد زیادی می تواند از خسارات احتمالی به وسایل بکاهد.

موضوع دیگری که در این شرکت دیده می شود این است که خودروهای باربری شرکت لنگر بار در هچیرود مجهز به وسایلی مثل پتو هستند که برای جمع کردن وسایل و پیچیدن وسایل درون آن ها جهت محکم کردن و آسیب ندیدن آن ها در وسایل نقلیه تعبیه شده اند. باز هم روش دیگری برای کاهش احتمال خسارت به وسایل شما. بدون نگرانی به شرکت باربری لنگر بار سلمانشهر اعتماد کنید و حمل بار خود را به آن ها بسپارید.

شرکت باربری لنگر بار در سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر ، شماره ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴ را جهت برقراری تماس با این شرکت در نظر دارد.

شرکت باربری پتوس در سلمانشهر 09118948789

پنجمین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی پتوس سلمانشهر است. شرکت پتوس سلمانشهر برای جلب اعتماد مشتریان خود در زمینه باربری و حمل بار یک راه حل اساسی در نظر دارد. بارنامه های باربری. اما بارنامه چیست و به چه کار می آید؟

بارنامه در واقع یک توافق دوطرفه بین صاحب بار و شرکت باربری است که ثابت می کند مشتری چه میزان وسیله و در صحت و سلامت وسایل به شرکت باربری تحویل داده است. به موجب این بارنامه در صورت خسارت و یا آسیب به وسایل شرکت باربری موظف است خسارت وارده را جبران نماید و باید محموله را همان گونه که از مشتری دریافت کرده تحویل مقصد بدهد.

موضوع دیگر به عهده گرفتن اثاث کشی از صفر تا صد است. برای این منظور شرکت باربری در صورت درخواست مشتری برای به عهده گرفتن کار از ابتدا تا انتها وارد عمل می شود. به این صورت که از مرحله بسته بندی وسایل تا تخلیه و جابجایی آن ها را بر عهده می گیرد. در صورت درخواست مشتری وسایل بسته بندی مانند نایلون حبابدار ، چسب و ماژیک را شرکت باربری تهیه می کند و در اولین قرار با خود به منزل مشتری می برند. با این کار اثاث کشی خود را از مرحله بسته بندی وسایل تا بارگیری و تخلیه بار و جابج کردن وسایل را به شرکت باربری و اثاث کشی پتوس سلمانشهر بسپارید.

جهت اطلاع از نحوه انجام کار در شرکت باربری و اثاث کشی پتوس سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر می توانید با شماره ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹ با این شرکت در تماس باشید.

اثاث کشی در سلمانشهر | باربری در سلمانشهر | حمل اثاثیه در سلمانشهر

اثاث کشی در سلمانشهر | باربری در سلمانشهر | حمل اثاثیه در سلمانشهر

اثاث کشی در سلمانشهر | باربری در سلمانشهر | حمل اثاثیه در سلمانشهر
اثاث کشی در سلمانشهر | باربری در سلمانشهر | حمل اثاثیه در سلمانشهر

شرکت اثاث کشی برند در سلمانشهر 09383151795

شرکت بعدی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی برند در سلمانشهر است. این شرکت باربری یک راهکار عالی برای جلب اعتماد مشتریان برای آن ها در نظر گرفته است. این راهکار را با نام بیمه نامه می توانید دریافت کنید. اما اگر نمی دانید که بیمه نامه چیست کافی است با ما همراه باشید.

بیمه نامه باربری در سلمانشهر چیست؟

بیمه نامه های باربری در واقع نوعی اسناد کتبی هستند که توسط شرکت های بیمه و به درخواست بیمه گذار تنظیم می گردند. به موجب این سند شرکت بیمه متعهد می شود چنان چه در طی مسیر حمل کالا و اثاثیه از لحظه شروع جا به جایی تا لحظه رسیدن کالا به مقصد نهایی ، خسارتی اعم از هوایی ، زمینی و دریایی به اثاثیه و کالای در حال جابجایی وارد گردد  و خسارت جزو تعهدات درج شده در قرارداد شرکت بیمه باشد ، بیمه باربری این خسارت را جبران نماید.

از مزایای این بیمه این است که باعث گسترش تجارت کالا می شود و هرگونه خسارات احتمالی از پیش جبران می شود. به علاوه این بیمه برای شرکت های باربری نیز یک اطمینان خاطر ایجاد می کند تا با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود نمایند.

شرکت اثاث کشی برند در سلمانشهر نیز از جمله شرکت هایی است که برای اطمینان خاطر خود و مشتریانش اقدام به صدور بیمه نامه های باربری قبل از حرکت کالا می کند.

از دیگر ویژگی های این شرکت این است که برای حمل بار و کالای شما از انواع خودروهای باربری بهره مند گردیده است. خودروهایی از جمله کامیون ، وانت ، نیسان و … از انواع مسقف و روباز از جمله خودروهایی است که در شرکت اثاث کشی سلمانشهر برای حمل بار در نظر گرفته شده است. تنوع خودروهای شرکت اثاث کشی برند به مشتری این امکان را می دهد تا خودروی مناسب خود را از بین انواع خودروهای موجود انتخاب نماید.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی برند سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر می توانید با شماره ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵ تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اثاث کشی غرب در سلمانشهر 09011142203

در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر به شرکت باربری و اثاث کشی غرب سلمانشهر می رسیم. این شرکت باربری با داشتن یک تیم مشاوره قوی در راستای خدمات باربری و اثاث کشی بهتر برای شما فعالیت می کند. در ابتدای امر با تماس اولیه با شرکت باربری مشاوران غرب درباره زمان حرکت و حمل و نقل اثاثیه و انتخاب خودروی باربری مناسب به مشتریان مشورت می دهد. این مشاوره باعث می شود تا شما یک اثاث کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید.

دیگر موضوعی که در این سیستم بسیار مشهود است سرعت بالا در ارائه خدمات است. پس از تماس با شرکت باربری غرب سلمانشهر و تعیین زمان مناسب حمل بار و اسباب کشی در سلمانشهر ، افراد شرکت در زمان مقرر شده در محل حاضر می شوند و تاخیر در ارائه خدمات برای آن ها مفهومی ندارد. در ادامه تمامی وسایل به سرعت بارگیری شده و با حرکت از مسیرهای مناسب و کم ترافیک ، رسیدن به مقصد و تخلیه وسایل نیز به سرعت به انجام می رسد. این کار باعث می شود طرفین دخیل در مساله جابجایی بسیار کم تر خسته شوند و کار به سرعت به غایت برسد.

شرکت باربری و اثاث کشی غرب سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر شماره ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳ را برای برقراری تماس با مشتریان در نظر دارد.

شرکت باربری فیضی در سلمانشهر ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶

آخرین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر قرار دارد شرکت باربری و اسباب کشی فیضی در سلمانشهر است. شرکت باربری فیضی سلمانشهر قبل از ارائه خدمات هزینه های نهایی رو برآورد می کند. این هزینه ها با توجه به تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار ، تعداد طبقات ساختمان ، مدت زمان باربری و اثاث کشی و سایر عوامل اثر گذار بر قیمت ها تخمین زده می شود و قبل از شروع پروسه به مشتریان اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در این شرکت به چشم می خورد امکان ارائه خدمات به صورت شهری و بین شهری است. شرکت باربری فیضی برای ارائه خدمات همیشه آماده به کار است. اگر قصد انجام اثاث کشی و باربری در شیرود به سایر شهرهای استان مازندران و یا حتی سایر شهرهای خارج از استان را دارید کافی است با شرکت خدمات باربری رویا بارتماس بگیرید تا در اسرع وقت اثاث کشی را به انجام برساند.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی فیضی سلمانشهر از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر می توانید با شماره ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶ تماس بگیرید.

سخن آخر

امیدواریم لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در سلمانشهر ، شما را در یافتن بهترین شرکت اثاث کشی در سلمانشهر یاری کند. همچنین خواهشمندیم چنانچه از خدمات شرکتهای موجود در این لیست بهره مند شدید، تجربیات خود را در زیر همین مقاله منتشر کنید تا راهنمای سایر افراد در یافتن بهترین شرکت اثاث کشی در سلمانشهر باشد.

برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
اثاث کشی در شیرود
نوشتهٔ بعدی
اثاث کشی در هچیرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست