اثاث کشی در شیرود

اثاث کشی در شیرود | باربری در شیرود | حمل اثاثیه منزل

چرا اثاث کشی در شیرود؟ شیرود یکی از شهر های استان مازندران است که در بخش مرکزی شهرستان تنکابن واقع شده است. این شهر در نزدیکی شهر چالوس می باشد. این شهر به شهر ماهی سفید مشهور است.شیرو ازسمت غرب به شهر کتالم و سادات شهر و از سمت شرق به شهر تنکابن متصل است.از مکان های دیدنی شهر شیرود میتوان به امامزاده آقا سید حسن شیرود، آبشار جلیسان تودارک، پل قدیمی شیرود و… اشاره کرد.

به این نکته دقت کنید که برای هر کاری در طول روز شما مجبور خواهید بود از متخصصین این زمینه کمک بخواهید. افرادی که سالیان سال در حوزه کاری خود آموزش دیده اند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای به پیش می برند. در رابطه با باربری و اثاث کشی نیز این قاعده نه تنها مستثنی نیست بلکه بیش از سایر حرفه ها نیز نیاز به کمک افراد متخصص دارد. چرا که این پروسه ها اگر به درستی انجام نشود بسیار می تواند سخت و طاقت فرسا باشند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است چنان چه قصد انجام باربری یا اسباب کشی را دارید بدون نقشه قبلی و کمک شرکت های حمل بار دست به اقدام نزنید زیرا که بدون شک از نتایج کار پشیمان خواهید شد. برای ارتباط گرفتن با شرکت های باربری در شهر شیرود ، ما در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود را برای شما تدارک دیده ایم تا به راحتی بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

جدول لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود + شماره تماس

شرکت هاشماره تماس
شرکت باربری آرمان بار شیرود09117422232
شرکت باربری اوحدی بار شیرود۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰
شرکت خدمات اثاث کشی جهاز بار شیرود۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴
شرکت باربری و اثاث کشی حامد شیرود۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹
شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار شیرود۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی همخونه شیرود۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳
شرکت خدمات نیسان بار رویا شیرود۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶
تصویر صفحه اصلی
تصویر صفحه اصلی

قیمت کرایه باربری با خاور از مقصد شیرود به سایر شهرهای کشور

از مبدا شهر شیرود (و برعکس)قیمت کرایه (تومان)
از شیرود به مقصد تهران3.500.000
از شیرود به مقصد قم4.500.000
از شیرود به سمنان3.500.000
از شیرود به مقصد گرگان3.500.000
از شیرود به مقصد دامغان4.000.000
از شیرود به مقصد شاهرود4.500.000
از شیرود به مقصد ساوه4.500.000
از شیرود به مقصد اراک5.000.000
از شیرود به مقصد کاشان5.500.000
از شیرود به مقصد اصفهان6.500.000
از شیرود به مقصد شیراز9.000.000
از شیرود به مقصد یزد8.000.000
از شیرود به مقصد کرمان9.500.000
از شیرود به مقصد بندرعباس11.000.000
از شیرود به مقصد سیرجان9.000.000
از شیرود به مقصد کیش13.000.000
از شیرود به مقصد قشم12.000.000
از شیرود به مقصد اهواز10.000.000
از شیرود به مقصد خرم آباد7.500.000
از شیرود به مقصد مشهد5.500.000
از شیرود به مقصد بجنورد4.500.000
از شیرود به مقصد تربت جام7.000.000
از شیرود به مقصد بیرجند9.000.000
از شیرود به مقصد زاهدان13.000.000
از شیرود به مقصد زابل14.000.000
از شیرود به مقصد چابهار16.000.000
از شیرود به مقصد قزوین4.500.000
از شیرود به مقصد زنجان5.500.000
از شیرود به مقصد تبریز7.000.000
از شیرود به مقصد ارومیه4.000.000
از شیرود به مقصد رشت4.000.000
ازشیرود به مقصد انزلی4.200.000
از شیرود به مقصد آستارا5.500.000
از شیرود به مقصد اردبیل6.000.000
از شیرود به مقصد سراب6.500.000
نکته: کرایه ها ممکن است براساس تورم اقتصادی کشور تغییر کند

شرکت باربری آرمان بار شیرود 09117422232

اولین شرکت باربری که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود با آن رو به رو می شویم شرکت باربری آرمان بار شیرود است. شرکت آرمان بار کاسپین با نزدیک به یک دهه سابقه کار یکی از شرکت های فعال در حوزه حمل اثاثیه و وسایل منزل و همین طور حمل بار به سرتاسر ایران محسوب می شود. با پیشینه این شرکت در این حوزه می توانید به راحتی به تخصص افراد شرکت آرمان بار اطمینان کنید.

نکته دیگر این که شرکت باربری آرمان بار شیرود در کنار پیشینه ای که دارد، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خود را گسترش نیز دهد. بدین معنا که برای حمل بار و اثاثیه منزل این شرکت نه تنها در شهر شیرود بلکه در سرتاسر استان مازندران فعالیت دارد. به علاوه شما می توانید برای حمل بار به خارج از استان و اثاث کشی به شهرهای دورتر نیز از شرکت باربری آرمان بار شیرود درخواست نیرو برای کمک نمایید.

چنانچه قصد انجام باربری یا اثاث کشی به شهرهای استان مازندران مانند بابل، آمل، بابلسر و حتی شهرهای دورتر مانند تنکابن، رامسر یا چالوس را دارید، ما شرکت باربری آرمان بار را به شما پیشنهاد میکنیم. چرا که سابقه بلند مدت و همچنین رضایتمندی مشتریان در طی این سالها از این مجموعه، به ما ثابت کرده است که این شرکت برترین باربری استان مازندران و شاید در کشور است.

جهت تماس با شرکت باربری آرمان بار شیرود از لیست شرکتهای اثاث کشی در شیرود می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲ با این شرکت در تماس باشید.

شرکت باربری اوحدی بار شیرود ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵

از دیگر شرکت هایی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی اوحدی بار شیرود است. این شرکت نیز با ویژگی های خود توانسته است تا در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود جای بگیرد. یکی از این ویژگی ها بهره گیری از نیروی کاری متخصص و حرفه ای برای انجام کارهای باربری و اثاث کشی است. افراد این شرکت آموزش می بینند تا در انجام کار خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند و پروسه های باربری و اثاث کشی را در کم ترین زمان و با دقت بالا به انجام برسانند.

دیگر ویژگی شرکت اوحدی بار این است که برای انجام خدمات خود از خودروهای باربری مطابق با استانداردهای روز دنیا بهره می برند. در واقع داشتن یک خودروی حمل بار مناسب تا 70 درصد می تواند جلوی خسارت های ناشی از مسیر راه را بکاهد. بنابراین اگر از خودروهای حمل بار مناسب استفاده کنید با اطمینان خاطر بیشتری می توانید به اثاث کشی بپردازید چرا که احتمال آسیب های جاده ای بسیار کاهش پیدا می کند. از این رو شرکت باربری اوحدی بار از بهترین و متناسب ترین خودروهای باربری برای انجام خدمات خود به مشتریان بهره می برد.

برای تماس با شرکت باربری اوحدی بار شیرود از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود می توانید با شماره ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵ با این شرکت در ارتباط باشید.

شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰

دیگر شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار است. ویژگی های این شرکت باعث شده است تا به این لیست راه پیدا کند. از ویژگی های شرکت گیتی بار هزینه ها و قیمت های پایین و مقرون به صرفه ای است که در این شرکت باربری برای مشتریان درنظر گرفته شده است. شرکت باربری گیتی بار با اشراف به این موضوع که شرایط اقتصادی جامعه مردم را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد ، تلاش خود را می نماید تا کمترین قیمت ها را با توجه به تعرفه های باربری برای مشتریان خود اعمال نماید.

موضوع دیگری که شرکت گیتی بار را خاص نموده است بحث سرعت در انجام خدمات است. شرکت باربری گیتی بار مطابق با اصل سرعت در خدمت رسانی عمل می نماید. در واقع هر زمانی که شما با شرکت برای درخواست حمل بار یا اثاث کشی تماس بگیرید ، افراد باربری گیتی بار در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و پروسه کاری شما را به انجام می رسانند. خصوصا درباره اثاث کشی این نکته مهم است چرا که در صورت طولانی شدن فرایند اثاث کشی ، صاحب منزل و همینطور تیم اثاث کشی خسته و آزرده خاطر می شوند.

برای برقراری ارتباط با شرکت باربری و اثاث کشی گیتی بار از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود می توانید با شماره  ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰ تماس بگیرید.

اثاث کشی در شیرود | باربری در شیرود | حمل اثاثیه منزل

شرکت خدمات باربری جهاز بار شیرود ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴

از دیگر شرکت هایی که توانسته است با ارائه خدمات خود در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود راه پیدا کند شرکت باربری و اثاث کشی جهاز بار شیرود است. شاید به جرات بتوان گفت اساسی ترین نکته در کاهش خطا در باربری و اثاث کشی افراد شرکت باربری هستند. بسیار مهم است که این افراد در مراحل بارگیری و تخلیه بار چه عملکردی از خود نشان دهند و این کار را چگونه انجام دهند. اگر چیدمان وسایل در خودروهای حمل بار با رعایت اصول انجام شود، تا حد زیادی می تواند از خسارات احتمالی به وسایل بکاهد.

موضوع دیگری که در این شرکت دیده می شود این است که خودروهای باربری شرکت جهاز بار شیرود مجهز به وسایلی مثل پتو هستند که برای جمع کردن وسایل و پیچیدن وسایل درون آن ها جهت محکم کردن و آسیب ندیدن آن ها در وسایل نقلیه تعبیه شده اند. باز هم روش دیگری برای کاهش احتمال خسارت به وسایل شما. بدون نگرانی به شرکت باربری جهاز بار رستمکلا اعتماد کنید و حمل بار خود را به آن ها بسپارید.

شرکت باربری جهاز بار شیرود از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود، شماره ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴ را جهت برقراری تماس با این شرکت در نظر دارد.

شرکت باربری و اثاث کشی حامد شیرود ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹

پنجمین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی حامد رستمکلا است. شرکت حامد شیرود برای جلب اعتماد مشتریان خود در زمینه باربری و حمل بار یک راه حل اساسی در نظر دارد. بارنامه های باربری. اما بارنامه چیست و به چه کار می آید؟

بارنامه در واقع یک توافق دوطرفه بین صاحب بار و شرکت باربری است که ثابت می کند مشتری چه میزان وسیله و در صحت و سلامت وسایل به شرکت باربری تحویل داده است. به موجب این بارنامه در صورت خسارت و یا آسیب به وسایل شرکت باربری موظف است خسارت وارده را جبران نماید و باید محموله را همان گونه که از مشتری دریافت کرده تحویل مقصد بدهد.

موضوع دیگر به عهده گرفتن اثاث کشی از صفر تا صد است. برای این منظور شرکت باربری در صورت درخواست مشتری برای به عهده گرفتن کار از ابتدا تا انتها وارد عمل می شود. به این صورت که از مرحله بسته بندی وسایل تا تخلیه و جابجایی آن ها را بر عهده می گیرد. در صورت درخواست مشتری وسایل بسته بندی مانند نایلون حبابدار ، چسب و ماژیک را شرکت باربری تهیه می کند و در اولین قرار با خود به منزل مشتری می برند. با این کار اثاث کشی خود را از مرحله بسته بندی وسایل تا بارگیری و تخلیه بار و جابج کردن وسایل را به شرکت باربری و اثاث کشی حامد شیرود بسپارید.

جهت اطلاع از نحوه انجام کار در شرکت باربری و اثاث کشی حامد شیرود از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود می توانید با شماره ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹ با این شرکت در تماس باشید.

اثاث کشی در شیرود | باربری در شیرود | حمل اثاثیه منزل

اثاث کشی در شیرود | باربری در شیرود | حمل اثاثیه منزل

اثاث کشی در شیرود | باربری در شیرود | حمل اثاثیه منزل
اثاث کشی در شیرود | باربری در شیرود | حمل اثاثیه منزل

شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار شیرود ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵

شرکت بعدی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار شیرود است. این شرکت باربری یک راهکار عالی برای جلب اعتماد مشتریان برای آن ها در نظر گرفته است. این راهکار را با نام بیمه نامه می توانید دریافت کنید. اما اگر نمی دانید که بیمه نامه چیست کافی است با ما همراه باشید.

بیمه نامه باربری در شیرود چیست؟

بیمه نامه های باربری در واقع نوعی اسناد کتبی هستند که توسط شرکت های بیمه و به درخواست بیمه گذار تنظیم می گردند. به موجب این سند شرکت بیمه متعهد می شود چنان چه در طی مسیر حمل کالا و اثاثیه از لحظه شروع جا به جایی تا لحظه رسیدن کالا به مقصد نهایی ، خسارتی اعم از هوایی ، زمینی و دریایی به اثاثیه و کالای در حال جابجایی وارد گردد  و خسارت جزو تعهدات درج شده در قرارداد شرکت بیمه باشد ، بیمه باربری این خسارت را جبران نماید.

از مزایای این بیمه این است که باعث گسترش تجارت کالا می شود و هرگونه خسارات احتمالی از پیش جبران می شود. به علاوه این بیمه برای شرکت های باربری نیز یک اطمینان خاطر ایجاد می کند تا با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود نمایند.

شرکت باربری همراه بار شیرود نیز از جمله شرکت هایی است که برای اطمینان خاطر خود و مشتریانش اقدام به صدور بیمه نامه های باربری قبل از حرکت کالا می کند.

از دیگر ویژگی های این شرکت این است که برای حمل بار و کالای شما از انواع خودروهای باربری بهره مند گردیده است. خودروهایی از جمله کامیون ، وانت ، نیسان و … از انواع مسقف و روباز از جمله خودروهایی است که در شرکت باربری همراه بار شیرود برای حمل بار در نظر گرفته شده است. تنوع خودروهای شرکت باربری همراه بار به مشتری این امکان را می دهد تا خودروی مناسب خود را از بین انواع خودروهای موجود انتخاب نماید.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی همراه بار شیرود از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود می توانید با شماره ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵ تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اثاث کشی همخونه شیرود ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳

در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود به شرکت باربری و اثاث کشی همخونه شیرود می رسیم. این شرکت باربری با داشتن یک تیم مشاوره قوی در راستای خدمات باربری و اثاث کشی بهتر برای شما فعالیت می کند. در ابتدای امر با تماس اولیه با شرکت باربری مشاوران همخونه درباره زمان حرکت و حمل و نقل اثاثیه و انتخاب خودروی باربری مناسب به مشتریان مشورت می دهد. این مشاوره باعث می شود تا شما یک اثاث کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید.

دیگر موضوعی که در این سیستم بسیار مشهود است سرعت بالا در ارائه خدمات است. پس از تماس با شرکت باربری همخونه شیرود و تعیین زمان مناسب حمل بار و اسباب کشی در شیرود ، افراد شرکت در زمان مقرر شده در محل حاضر می شوند و تاخیر در ارائه خدمات برای آن ها مفهومی ندارد. در ادامه تمامی وسایل به سرعت بارگیری شده و با حرکت از مسیرهای مناسب و کم ترافیک ، رسیدن به مقصد و تخلیه وسایل نیز به سرعت به انجام می رسد. این کار باعث می شود طرفین دخیل در مساله جابجایی بسیار کم تر خسته شوند و کار به سرعت به غایت برسد.

شرکت باربری و اثاث کشی همخونه شیرود از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود شماره ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳ را برای برقراری تماس با مشتریان در نظر دارد.

شرکت خدمات باربری و اثاث کشی رویا بار شیرود ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶

آخرین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود قرار دارد شرکت باربری و اسباب کشی رویا بار شیرود است. شرکت باربری رویا بار شیرود قبل از ارائه خدمات هزینه های نهایی رو برآورد می کند. این هزینه ها با توجه به تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار ، تعداد طبقات ساختمان ، مدت زمان باربری و اثاث کشی و سایر عوامل اثر گذار بر قیمت ها تخمین زده می شود و قبل از شروع پروسه به مشتریان اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در این شرکت به چشم می خورد امکان ارائه خدمات به صورت شهری و بین شهری است. شرکت باربری رویا بار برای ارائه خدمات همیشه آماده به کار است. اگر قصد انجام اثاث کشی و باربری در شیرود به سایر شهرهای استان مازندران و یا حتی سایر شهرهای خارج از استان را دارید کافی است با شرکت خدمات باربری رویا بارتماس بگیرید تا در اسرع وقت اثاث کشی را به انجام برساند.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی رویا بار شیرود از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود می توانید با شماره ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶ تماس بگیرید.

سخن آخر

امیدواریم لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در شیرود ، شما را در یافتن بهترین شرکت اثاث کشی در شیرود یاری کند. همچنین خواهشمندیم چنانچه از خدمات شرکتهای موجود در این لیست بهره مند شدید، تجربیات خود را در زیر همین مقاله منتشر کنید تا راهنمای سایر افراد در یافتن بهترین شرکت اثاث کشی در شیرود باشد.

برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
اثاث کشی در خرم آباد تنکابن
نوشتهٔ بعدی
اثاث کشی در سلمانشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست