اثاث کشی در نور

اثاث کشی در نور | اسباب کشی در نور | جابجایی اثاثیه در نور

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور بپردازیم. عمدتا افراد برای پیدا کردن شرکت های باربری با مشکلاتی مواجه می شوند که پیدا کردن بهترین شرکت باربری را برای آن ها کمی دشوار می کند. یکی از این مشکلات ، عدم دسترسی به شرکت مناسب است. مورد دیگر را می توانیم آشنا نبودن با شرکت های باربری بدانیم. اما تمامی این موانع به سادگی قابل برطرف شدن است. غالبا شرکت های اثاث کشی نام آشنا در میان آشنایان و دوستان شناس هستند و افراد با کمی پرس و جو و جمع آوری اطلاعات می توانند شرکت باربری مناسب خود را پیدا کنند.

اما اگر در میان آشنایان شما کسی تجربه باربری نداشته و سردرگم پیدا کردن شرکت باربری هستید ، نیازی به نگرانی نیست. تیم بارکش مشکل شما را رفع نموده است. در راستای آشنایی بیشتر با شرکت های باربری تیم باربری بارکش تصمیم گرفته است تا لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور را به خدمت شما معرفی نماید. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید و با بررسی نکات هرکدام از باربری ها بهترین گزینه را برای اثاث کشی در نور انتخاب کنید.

لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور

خدمات باربری و اثاث کشی یکتابار نور 09115111795

اولین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی یکتابار نور است. این شرکت جز قدیمی ترین و باسابقه ترین شرکت های باربری در حوزه جابجایی وسایل شما در سطح استان مازندران و حتی به نقاط دورتر نیز هست. این موضوع یکی از نقاط قوت این شرکت به حساب می آید چرا که می توانید در حمل و نقل های بین شهری به شرکت یکتابار اعتماد کنید و از خدمات این شرکت در این زمینه استفاده ببرید.

دیگر ویژگی مهمی که در شرکت اثاث کشی یکتابار به چشم می خورد دقت در جابجایی وسایل است. این مطلب همیشه یکی از نگرانی های اصلی افرادی است که می خواهند اقدام به اثاث کشی و حمل بار نمایند. چرا که اغلب افرادی که با ما تماس می گیرند این دغدغه را دارند که در حین حمل و نقل وسایل آسیبی به اثاثیه و یا کالای آن ها وارد نگردد. لذا این مطلب برای افراد شرکت باربری یک نکته مهم و اساسی است.

این افراد قبل از اقدام به شروع باربری، آموزش های لازم را دریافت می کنند و تمامی نکات مربوط به یک جابجایی ایمن را به پرسنل خود آموزش می دهند. برای ارتباط با شرکت باربری و اتوبار یکتابار نور از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور می توانید با شماره 09115111795 با این شرکت در تماس باشید.

شرکت خدمات اثاث کشی سرفراز نور 01132373674

دومین شرکت در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور شرکت اثاث کشی سرفراز نور است. شرکت سرفراز دارای کادری مجرب است که برای آن ها نظم اهمیت زیادی دارد. از این جهت این شرکت تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا در ارائه خدمات خود کوتاهی نکند و زمان انجام آن را در موعد مقرر به وقوع برساند. بنابراین از زمانی که با این شرکت تماس می گیرید، برنامه اجرای اثاث کشی به دقت چیده می شود.

افراد ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل موردنظر حاضر می شوند و شروع به کار می کنند. اما این تنها موضوعی نیست که با آن روبرو می شوید. چرا که در کنار نظم، سرعت در اجرای خدمات نیز برای افراد شرکت سرفراز مهم است. زمانی که شروع به اثاث کشی می کنند، این کار را با نهایت دقت و سرعت انجام می دهند. به طوری که در کمترین زمانی که بتوانند این پروسه را برای مشتریان به انتها خواهند رساند.

برای خیلی از کسانی که با ما تماس می گیرند این موضوع بسیار مهم است که در سریع ترین زمان بتوانند اثاث کشی کنند و در محل جدید مستقر شوند. به همین دلیل این مطلب هم یکی از موضوعاتی است که مدنظر ما قرار می گیرد تا مشتریان ما هم بتوانند به سایر کارهای روزمره خود برسند و تداخلی در برنامه روزانه آن ها ایجاد نشود. برای تماس با شرکت خدمات اثاث کشی سرفراز نور از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور می توانید با شماره 01132373674 با این شرکت در ارتباط باشید.

اثاث کشی در نور | اسباب کشی در نور | جابجایی اثاثیه در نور
اثاث کشی در نور | اسباب کشی در نور | جابجایی اثاثیه در نور

خدمات باربری و اسباب کشی نوران 09908021574

سومین شرکت حاضر در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور ، شرکت خدمات باربری و اسباب کشی نوران است. شاید برای شما سوال باشد وقتی وسایل خود را به دست شرکت باربری می سپارید چه ضمانتی وجود دارد که صحیح و سالم به مقصد برسد. باید به شما عرض کنیم که شرکت باربری نوران برای این مشکل راه حلی اساسی در نظر دارد. آن هم ارائه بارنامه های باربری است. اما ابتدا برای این که خیال شما راحت تر شود باید با بارنامه باربری بیشتر آشنا شوید.

بارنامه همان شناسنامه کالاست که در آن تمامی مشخصات کالا و همین طور نام گیرنده و فرستنده کالا ذکر می شود. این سند اعلام می دارد که باید کالایی که تحویل گرفته شده تماما و بدون نقص به دست گیرنده برسد به همین جهت می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه آسیبی متوجه کالای شما نخواهد شد و تمام و کمال به دست گیرنده خواهد رسید.

دومین موضوعی که برای مشتریان مهم است این است که افراد شرکت بتوانند وسایل سنگینی مثل یخچال و اجاق گاز را با دقت و سلامت حمل کنند. باید بگوییم که تخصص شرکت ما در این است که کار را به بهترین نحو و با سلامت انجام دهیم. اعتماد مشتری برای ما خیلی مهم است برای همین است که تمام تلاش خود را می کنیم که این مطلب را در اولویت قرار دهیم و در واقع همین موضوع است که برای شرکت اعتبار محسوب می شود.

لذا توانسته ایم در تمام مدت حرفه کاری خود این موضوع را سر لوحه قرار دهیم و بتوانیم با جلب اعتماد مشتریان خود، آن ها را تبدیل به خانواده بزرگ شرکت باربری و اسباب کشی نوران نماییم. شماره تماس 09908021574 جهت برقراری ارتباط شما با شرکت خدمات باربری و اسباب کشی نوران از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور در نظر گرفته شده است.

شرکت خدمات باربری نیسان بار نور 09011142203

چهارمین شرکت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور، شرکت خدمات باربری نیسان بار نور است. این شرکت همان طور که در نام این شرکت نیز نمایان است، تهیه وسایل حمل و نقل باربری بسیار حائز اهمیت است. در شرکت باربری نیسان بار انواع خودروهای حمل بار مانند کامیون، کامیونت و نیسان برای استفاده مشتریان درنظر گرفته شده است. تمامی خودروهای ما در انواع مسقف و روباز تهیه شده اند تا در شرایط مختلف آب و هوایی بتوانید به سادگی جابجایی و اسباب کشی را انجام دهید.

یکی دیگر از مواردی که مشتریان نیاز به کمک دارند در همان ابتدای تماس با باربری است. چرا که خیلی ها هیچ اطلاعی از خدماتی که شرکت ها ارائه می دهند ندارند. همین موضوع باعث می شود تا نتوانند با دید بازتر به انتخاب بپردازند. برای مثال در ابتدای تماس با شرکت، مشاورانی که در شرکت حضور دارند تمامی نکات لازم را به مشتری اعلام می دارند. برای مثال در همین شروع کار با براورد گزینه های مختلف، هزینه نهایی خدمات باربری را به شما اعلام می دارند.

دیگر نکته مهم، زمان شروع حمل بار یا اثاث کشی است. این که این کار را در روزها و ساعاتی انجام دهید که در زمان اوج ترافیک نباشد و از مسیرهایی بروید که سریع تر به مقصد برسید، همه از جمله گفته هایی است که در روز اول اعلام می شود. حتی می توانید با براورد نسبی کالا، نوع خودرویی که متناسب با حجم کالا می باشد را از شرکت پرسو جو نمایید.

جهت تماس با شرکت باربری نیسان بار نور از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور با شماره تماس 09011142203 تماس حاصل نمایید.

اثاث کشی در نور | اسباب کشی در نور | جابجایی اثاثیه در نور

اثاث کشی در نور | اسباب کشی در نور | جابجایی اثاثیه در نور

اثاث کشی در نور | اسباب کشی در نور | جابجایی اثاثیه در نور

شرکت باربری و اثاث کشی کیان بار نور 09054955040

پنجمین شرکت حاضر در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور ، شرکت باربری و اثاث کشی کیان بار نور است. شرکت کیان بار در حوزه اثاث کشی یکی از قوی ترین شرکت ها محسوب می شود. علت این برتری به دو موضوع برمی گردد. یکی این که شما می توانید برای انجام صفر تا صد خدمات اثاث کشی خود، از این شرکت کمک بخواهید. به این صورت که در اولین تماس با شرکت این موضوع را عنوان می نمایید و افراد ما از همان مرحله بسته بندی کالا تا تخلیه بار همراه شما خواهند شد.

می توانید وسایل بسته بندی مانند کارتن ، چسب و پلاستیک و … را خودتان تهیه نمایید یا با پرداخت هزینه ای جزئی، تهیه آن را برعهده شرکت کیان بار قرار دهید. یکی دیگر از اصلی ترین امتیازات این شرکت صدور بیمه نامه باربری و اثاث کشی است. برای فواید این بیمه نامه ابتدا باید بدانید که بیمه نامه چیست؟ بیمه نامه قراردادی سه طرفه میان کارگذار، شرکت بیمه و شرکت باربری است. در این قرارداد لیست وسایلی که قرار است حمل شوند، قید می گردد.

درواقع این بیمه نامه ها نوعی تضمین برای سالم رساندن اثاثیه به مقصد است. به موجب این قرارداد تمامی وسایلی که در لیست قرار می گیرند شامل بیمه شده و چنان چه در حین حمل و نقل آسیب ببیند یا دچار خسارت شوند، شرکت بیمه بنابر قرارداد موظف است تا خسارت وارد شده را طبق مواردی که در لیست ذکر شده است، پرداخت نماید. به همین دلیل است که مشتریان ما با خیال راحت به شرکت کیان بار اعتماد می کنند و برای اثاث کشی های خود با این شرکت در تماس هستند.

با شماره تماس 09054955040 می توانید با شرکت باربری و اثاث کشی کیان بار نور از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور تماس بگیرید.

شرکت باربری آرمان بار کاسپین 09117422232

ششمین شرکت حاضر در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور، شرکت باربری آرمان بار کاسپین است. یکی از مزایای اصلی این شرکت این است که می توانید به صورت آنلاین و همه روزه با این شرکت باربری در تماس باشید. با این اقدام شما می توانید همیشه و همه جا با این شرکت باربری ارتباط بگیرید و حتی در تمامی نقاطی که کالای شما حمل می شود، هر لحظه بتوانید موقعیت مکانی آن را در اختیار داشته باشید. نکته مهم دیگر در رابطه با خودروهای باربری این شرکت است.

اصل سلامت ارسال کالا تنها منوط به حمل بار صحیح توسط کارگران نیست. چرا که عوامل زیادی در این باره دخیل هستند که یکی از آن ها خودروهای باربری می باشد. خودروهای باربری شرکت آرمان بار قبل از اعزام به محل به طور دقیق بررسی می شوند. سلامت فنی این خودروها قبل از حرکت با جزئیات چک می شود. چرا که خودرویی که سالم باشد ضربات جاده را به وسایل وارد نمی کند. همین طور در مسیر حرکت مشکلات فنی گریبان گیر راننده و صاحب بار نخواهد شد.

اما خودروهای این شرکت ویژگی دیگری نیز دارند و آن هم این که تماما مجهز به انواع پتوها و وسایل ضربه گیر مانند نایلون های حباب دار هستند. خود این موضوع هم می تواند عامل دیگری باشد که تضمین سلامت کالا را تا رسیدن به مقصد تامین کند. برای دسترسی به خدمات شرکت باربری آرمان بار کاسپین از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور می توانید با شماره 09117422232 تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اسباب کشی نوید نور 09118948789

آخرین شرکت حاضر در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور ، شرکت باربری و اثاث کشی نوید نور است. شرکت نوید نور از جمله شرکت هایی است که در حوزه حمل و نقل نیز خدمات پشتیبانی برای مشتریان خود عرضه می دارد. یکی از نگرانی های افراد در حمل و نقل های بین شهری این است که از مکان فعلی اثاثیه خود آگاه باشند. بنابراین خدمات پشتیبانی شرکت به آن ها این امکان را می دهد که بتوانند اثاثیه خود را رهگیری کنند و در هر ساعتی از شبانه روز از مکان لحظه ای وسایل خود مطلع شوند.

موضوع دیگر بحث خدمات رسانی شرکت و دسترسی آسان به آن است. شرکت باربری نوید خدمات خود را علاوه بر داخل شهری در سطح بین شهری نیز ارائه می دهد و می توانید برای اثاث کشی های استان به استان هم از این شرکت کمک بخواهید و به سادگی با شماره های این شرکت در تماس باشید. از این رو است که این شرکت همیشه و همه جا می تواند خدمات خود را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

برای برقراری ارتباط با شرکت باربری و اسباب کشی نوید نور از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور می توانید با شماره تماس 09118948789 با این شرکت در ارتباط باشید.

سخن آخر

در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور آشنا کنیم تا بتوانید با آسودگی بیشتر و با خیال راحت تر از میان چندین باربری حاضر در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در نور انتخاب نمایید.


برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
اثاث کشی در سرخرود
نوشتهٔ بعدی
اثاث کشی در رویان

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست