اثاث کشی در کلاردشت

اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت

چرا اثاث کشی در کلاردشت؟

شهر کلاردشت در ۴۸ کیلومتری شهر چالوس است و ۱۳۰ کیلومتر با تهران و ۱۶۰ کیلومتر با کرج فاصله دارد. کلاردشت دارای ۵ منطقه لاهو، حسنکیف، رودبارک، ولوال و کردیچال است.بر اساس سرشماری سال ۱۳۸۵، جمعیت شهرستان کلاردشت ۳۹٬۱۹۸ نفر و ۱۰٬۰۹۲ خانوار بوده‌است.

کلاردشت دشتی بر فراز کوه‌ها است. این ناحیه از جنوب به کوه‌های تخت سلیمان تا حدود گردنهٔ کندوان، از شمال به شهر عباس‌آباد و دریای خزر، از شرق به شهر مرزن‌آباد چالوس و بخش کجور نوشهر و از غرب به سه هزار تنکابن محدود است.

برای هر کاری در طول روز شما مجبور خواهید بود از متخصصین این زمینه کمک بخواهید. افرادی که سالیان سال در حوزه کاری خود آموزش دیده اند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای به پیش می برند. در رابطه با باربری و اثاث کشی نیز این قاعده نه تنها مستثنی نیست بلکه بیش از سایر حرفه ها نیز نیاز به کمک افراد متخصص دارد. چرا که این پروسه ها اگر به درستی انجام نشود بسیار می تواند سخت و طاقت فرسا باشند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است چنان چه قصد انجام باربری یا اسباب کشی را دارید بدون نقشه قبلی و کمک شرکت های حمل بار دست به اقدام نزنید زیرا که بدون شک از نتایج کار پشیمان خواهید شد. برای ارتباط گرفتن با شرکت های باربری در شهر کلاردشت ، ما در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت را برای شما تدارک دیده ایم تا به راحتی بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

جدول لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت + شماره تماس

نام شرکت باربریتلفن تماس
شرکت باربری آرمان بار کلاردشت۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲
شرکت باربری گران بار کلاردشت01132373674
شرکت باربری و اثاث کشی گرند بار01132375603
شرکت خدمات باربری کلار بار کلاردشت01135373071
شرکت باربری و اثاث کشی ستوده کلاردشت01135373072
شرکت باربری و اثاث کشی فخری زاده کلاردشت۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی طهورا کلاردشت۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳
شرکت خدمات باربری و اثاث کشی کوه بار کلاردشت۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶

قیمت کرایه باربری با خاور از مقصد کلاردشت به سایر شهرهای کشور

از مبدا شهر کلاردشت (و برعکس)قیمت کرایه (تومان)
از کلاردشت به مقصد تهران3.500.000
از کلاردشت به مقصد قم4.500.000
از کلاردشت به سمنان3.500.000
از کلاردشت به مقصد گرگان3.500.000
از کلاردشت به مقصد دامغان4.000.000
از کلاردشت به مقصد شاهرود4.500.000
از کلاردشت به مقصد ساوه4.500.000
از کلاردشت به مقصد اراک5.000.000
از کلاردشت به مقصد کاشان5.500.000
از کلاردشت به مقصد اصفهان6.500.000
از کلاردشت به مقصد شیراز9.000.000
از کلاردشت به مقصد یزد8.000.000
از کلاردشت به مقصد کرمان9.500.000
از کلاردشت به مقصد بندرعباس11.000.000
از کلاردشت به مقصد سیرجان9.000.000
از کلاردشت به مقصد کیش13.000.000
از کلاردشت به مقصد قشم12.000.000
از کلاردشت به مقصد اهواز10.000.000
از کلاردشت به مقصد خرم آباد7.500.000
از کلاردشت به مقصد مشهد5.500.000
از کلاردشت به مقصد بجنورد4.500.000
از کلاردشت به مقصد تربت جام7.000.000
از کلاردشت به مقصد بیرجند9.000.000
از کلاردشت به مقصد زاهدان13.000.000
از کلاردشت به مقصد زابل14.000.000
از کلاردشت به مقصد چابهار16.000.000
از کلاردشت به مقصد قزوین4.500.000
از کلاردشت به مقصد زنجان5.500.000
از کلاردشت به مقصد تبریز7.000.000
از کلاردشت به مقصد ارومیه4.000.000
از کلاردشت به مقصد رشت4.000.000
از کلاردشت به مقصد انزلی4.200.000
از کلاردشت به مقصد آستارا5.500.000
از کلاردشت به مقصد اردبیل6.000.000
از کلاردشت به مقصد سراب6.500.000
نکته: کرایه ها ممکن است براساس تورم اقتصادی کشور تغییر کند

1.شرکت باربری آرمان بار کلاردشت ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲

اولین شرکت باربری که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت با آن رو به رو می شویم شرکت باربری آرمان بار کلاردشت است. شرکت آرمان بار کاسپین با نزدیک به یک دهه سابقه کار یکی از شرکت های فعال در حوزه حمل اثاثیه و وسایل منزل و همین طور حمل بار به سرتاسر ایران محسوب می شود. با پیشینه این شرکت در این حوزه می توانید به راحتی به تخصص افراد شرکت آرمان بار اطمینان کنید.

نکته دیگر این که شرکت باربری آرمان بار کلاردشت در کنار پیشینه ای که دارد، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خود را گسترش نیز دهد. بدین معنا که برای حمل بار و اثاثیه منزل این شرکت نه تنها در شهر کلاردشت بلکه در سرتاسر استان مازندران فعالیت دارد. به علاوه شما می توانید برای حمل بار به خارج از استان و اثاث کشی به شهرهای دورتر نیز از شرکت باربری صنایی بار کلاردشت درخواست نیرو برای کمک نمایید.

جهت تماس با شرکت باربری آرمان بار کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲ با این شرکت در تماس باشید.

2.شرکت باربری گران بار کلاردشت 01132373674

از دیگر شرکت هایی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی گران بار کلاردشت است. این شرکت نیز با ویژگی های خود توانسته است تا در لیست بهترین باربری های رستمکلا جای بگیرد. یکی از این ویژگی ها بهره گیری از نیروی کاری متخصص و حرفه ای برای انجام کارهای باربری و اثاث کشی است. افراد این شرکت آموزش می بینند تا در انجام کار خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند و پروسه های باربری و اثاث کشی را در کم ترین زمان و با دقت بالا به انجام برسانند.

دیگر ویژگی شرکت گران بار این است که برای انجام خدمات خود از خودروهای باربری مطابق با استانداردهای روز دنیا بهره می برند. در واقع داشتن یک خودروی حمل بار مناسب تا 70 درصد می تواند جلوی خسارت های ناشی از مسیر راه را بکاهد. بنابراین اگر از خودروهای حمل بار مناسب استفاده کنید با اطمینان خاطر بیشتری می توانید به اثاث کشی بپردازید چرا که احتمال آسیب های جاده ای بسیار کاهش پیدا می کند. از این رو شرکت باربری گران بار از بهترین و متناسب ترین خودروهای باربری برای انجام خدمات خود به مشتریان بهره می برد.

برای تماس با شرکت باربری گران بار کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت می توانید با شماره 01132373674 با این شرکت باربری ارتباط برقرار کنید.

3.شرکت باربری و اثاث کشی گرند بار 01132375603

دیگر شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی گرند بار است. ویژگی های این شرکت باعث شده است تا به این لیست راه پیدا کند. از ویژگی های شرکت نامیه بار هزینه ها و قیمت های پایین و مقرون به صرفه ای است که در این شرکت باربری برای مشتریان درنظر گرفته شده است. شرکت باربری گرند بار با اشراف به این موضوع که شرایط اقتصادی جامعه مردم را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد ، تلاش خود را می نماید تا کمترین قیمت ها را با توجه به تعرفه های باربری برای مشتریان خود اعمال نماید.

موضوع دیگری که شرکت گرند بار را خاص نموده است بحث سرعت در انجام خدمات است. شرکت باربری گرند بار مطابق با اصل سرعت در خدمت رسانی عمل می نماید. در واقع هر زمانی که شما با شرکت برای درخواست حمل بار یا اثاث کشی تماس بگیرید ، افراد باربری گرند بار در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و پروسه کاری شما را به انجام می رسانند. خصوصا درباره اثاث کشی این نکته مهم است چرا که در صورت طولانی شدن فرایند اثاث کشی ، صاحب منزل و همینطور تیم اثاث کشی خسته و آزرده خاطر می شوند.

برای برقراری ارتباط با شرکت باربری و اثاث کشی گرند بار از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت می توانید با شماره 01132375603 تماس بگیرید.

اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت
اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت

4.شرکت خدمات باربری کلار بار کلاردشت 01135373071

از دیگر شرکت هایی که توانسته است با ارائه خدمات خود در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت راه پیدا کند شرکت باربری و اثاث کشی کلار بار کلاردشت است. شاید به جرات بتوان گفت اساسی ترین نکته در کاهش خطا در باربری و اثاث کشی افراد شرکت باربری هستند. بسیار مهم است که این افراد در مراحل بارگیری و تخلیه بار چه عملکردی از خود نشان دهند و این کار را چگونه انجام دهند. اگر چیدمان وسایل در خودروهای حمل بار با رعایت اصول انجام شود، تا حد زیادی می تواند از خسارات احتمالی به وسایل بکاهد.

موضوع دیگری که در این شرکت دیده می شود این است که خودروهای باربری شرکت کلار بار کلاردشت مجهز به وسایلی مثل پتو هستند که برای جمع کردن وسایل و پیچیدن وسایل درون آن ها جهت محکم کردن و آسیب ندیدن آن ها در وسایل نقلیه تعبیه شده اند. باز هم روش دیگری برای کاهش احتمال خسارت به وسایل شما. بدون نگرانی به شرکت باربری کلار بار کلاردشت اعتماد کنید و حمل بار خود را به آن ها بسپارید.

شرکت باربری کلار بار کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت ، شماره 01135373071 را جهت برقراری تماس با این شرکت در نظر دارد.

5.شرکت باربری و اثاث کشی ستوده کلاردشت 01135373072

پنجمین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی ستوده کلاردشت است. شرکت ستوده کلاردشت برای جلب اعتماد مشتریان خود در زمینه باربری و حمل بار یک راه حل اساسی در نظر دارد. بارنامه های باربری. اما بارنامه چیست و به چه کار می آید؟

بارنامه در واقع یک توافق دوطرفه بین صاحب بار و شرکت باربری است که ثابت می کند مشتری چه میزان وسیله و در صحت و سلامت وسایل به شرکت باربری تحویل داده است. به موجب این بارنامه در صورت خسارت و یا آسیب به وسایل شرکت باربری موظف است خسارت وارده را جبران نماید و باید محموله را همان گونه که از مشتری دریافت کرده تحویل مقصد بدهد.

موضوع دیگر به عهده گرفتن اثاث کشی از صفر تا صد است. برای این منظور شرکت باربری در صورت درخواست مشتری برای به عهده گرفتن کار از ابتدا تا انتها وارد عمل می شود. به این صورت که از مرحله بسته بندی وسایل تا تخلیه و جابجایی آن ها را بر عهده می گیرد. در صورت درخواست مشتری وسایل بسته بندی مانند نایلون حبابدار ، چسب و ماژیک را شرکت باربری تهیه می کند و در اولین قرار با خود به منزل مشتری می برند. با این کار اثاث کشی خود را از مرحله بسته بندی وسایل تا بارگیری و تخلیه بار و جابج کردن وسایل را به شرکت باربری و اثاث کشی ستوده کلاردشت بسپارید.

جهت اطلاع از نحوه انجام کار در شرکت باربری و اثاث کشی ستوده کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت می توانید با شماره 01135373072 با این شرکت در تماس باشید.

اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت

اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت

اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت
اثاث کشی در کلاردشت، اسباب کشی در کلاردشت، باربری در کلاردشت

شرکت باربری و اثاث کشی فخری زاده کلاردشت ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵

ششمین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی فخری زاده کلاردشت است. این شرکت باربری یک راهکار عالی برای جلب اعتماد مشتریان برای آن ها در نظر گرفته است. این راهکار را با نام بیمه نامه می توانید دریافت کنید. اما اگر نمی دانید که بیمه نامه چیست کافی است با ما همراه باشید.

بیمه نامه باربری در کلاردشت چیست؟

بیمه نامه های باربری در واقع نوعی اسناد کتبی هستند که توسط شرکت های بیمه و به درخواست بیمه گذار تنظیم می گردند. به موجب این سند شرکت بیمه متعهد می شود چنان چه در طی مسیر حمل کالا و اثاثیه از لحظه شروع جا به جایی تا لحظه رسیدن کالا به مقصد نهایی ، خسارتی اعم از هوایی ، زمینی و دریایی به اثاثیه و کالای در حال جابجایی وارد گردد  و خسارت جزو تعهدات درج شده در قرارداد شرکت بیمه باشد ، بیمه باربری این خسارت را جبران نماید.

از مزایای این بیمه این است که باعث گسترش تجارت کالا می شود و هرگونه خسارات احتمالی از پیش جبران می شود. به علاوه این بیمه برای شرکت های باربری نیز یک اطمینان خاطر ایجاد می کند تا با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود نمایند.

شرکت باربری فخری زاده کلاردشت نیز از جمله شرکت هایی است که برای اطمینان خاطر خود و مشتریانش اقدام به صدور بیمه نامه های باربری قبل از حرکت کالا می کند.

از دیگر ویژگی های این شرکت این است که برای حمل بار و کالای شما از انواع خودروهای باربری بهره مند گردیده است. خودروهایی از جمله کامیون ، وانت ، نیسان و … از انواع مسقف و روباز از جمله خودروهایی است که در شرکت باربری فخری زاده کلاردشت برای حمل بار در نظر گرفته شده است. تنوع خودروهای شرکت باربری فخری زاده به مشتری این امکان را می دهد تا خودروی مناسب خود را از بین انواع خودروهای موجود انتخاب نماید.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی فخری زاده کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت می توانید با شماره ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵ تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اثاث کشی طهورا کلاردشت ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳

در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت به شرکت باربری و اثاث کشی طهورا کلاردشت می رسیم. این شرکت باربری با داشتن یک تیم مشاوره قوی در راستای خدمات باربری و اثاث کشی بهتر برای شما فعالیت می کند. در ابتدای امر با تماس اولیه با شرکت باربری مشاوران طهورا درباره زمان حرکت و حمل و نقل اثاثیه و انتخاب خودروی باربری مناسب به مشتریان مشورت می دهد. این مشاوره باعث می شود تا شما یک اثاث کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید.

دیگر موضوعی که در این سیستم بسیار مشهود است سرعت بالا در ارائه خدمات است. پس از تماس با شرکت باربری طهورا کلاردشت و تعیین زمان مناسب حمل بار و اسباب کشی در کلاردشت ، افراد شرکت در زمان مقرر شده در محل حاضر می شوند و تاخیر در ارائه خدمات برای آن ها مفهومی ندارد. در ادامه تمامی وسایل به سرعت بارگیری شده و با حرکت از مسیرهای مناسب و کم ترافیک ، رسیدن به مقصد و تخلیه وسایل نیز به سرعت به انجام می رسد. این کار باعث می شود طرفین دخیل در مساله جابجایی بسیار کم تر خسته شوند و کار به سرعت به غایت برسد.

شرکت باربری و اثاث کشی طهورا کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت شماره ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳ را برای برقراری تماس با مشتریان در نظر دارد.

شرکت خدمات باربری و اثاث کشی کوه بار کلاردشت ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶

آخرین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت قرار دارد شرکت باربری و اسباب کشی کوه بار کلاردشت است. شرکت باربری کوه بار کلاردشت قبل از ارائه خدمات هزینه های نهایی رو برآورد می کند. این هزینه ها با توجه به تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار ، تعداد طبقات ساختمان ، مدت زمان باربری و اثاث کشی و سایر عوامل اثر گذار بر قیمت ها تخمین زده می شود و قبل از شروع پروسه به مشتریان اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در این شرکت به چشم می خورد امکان ارائه خدمات به صورت شهری و بین شهری است. شرکت باربری کوه بار برای ارائه خدمات همیشه آماده به کار است. اگر قصد انجام اثاث کشی و باربری در کلاردشت به سایر شهرهای استان مازندران و یا حتی سایر شهرهای خارج از استان را دارید کافی است با شرکت خدمات باربری کوه بارتماس بگیرید تا در اسرع وقت اثاث کشی را به انجام برساند.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی کوه بار کلاردشت از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت می توانید با شماره ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶ تماس بگیرید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم برای شناخت بهترین شرکت اثاث کشی در کلاردشت، لیستی از بهترین شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت را برای شما تهیه کنیم. امیدوارم برای انتخاب بهترین باربری موجود در کلاردشت بتوانید از میان شرکتهای اثاث کشی در کلاردشت، بهترین آنها را انتخاب کنید.

برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
اثاث کشی در کتالم
نوشتهٔ بعدی
اثاث کشی در شیرگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست