اثاث کشی در گلوگاه

اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه

شهرستان گلوگاه، شرقی ترین شهر استان مازندران است که از لحاظ جغرافیایی دروازه ورودی شرقی استان مازندران و همچنین گذرگاهی ترانزیتی و پر اهمیت محسوب میگردد. این شهر در شمال با خلیج گرگان و در جنوب با رشته کوهای البرز احاطه شده‌است و شرق با استان گلستان هم‌مرز بوده و از جنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان بهشهر هم‌مرز است. بنابراین شرکتهای باربری و اثاث کشی در گلوگاه نقش مهمی در این شهرستان ایفا میکنند.

باربری و اسباب کشی موضوعی تخصصی محسوب میشود. برای هر کاری در طول روز شما مجبور خواهید بود از متخصصین این زمینه کمک بخواهید. افرادی که سالیان سال در حوزه کاری خود آموزش دیده اند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای به پیش می برند. در رابطه با باربری و اثاث کشی نیز این قاعده نه تنها مستثنی نیست بلکه بیش از سایر حرفه ها نیز نیاز به کمک افراد متخصص دارد. چرا که این پروسه ها اگر به درستی انجام نشود بسیار می تواند سخت و طاقت فرسا باشند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است چنان چه قصد انجام باربری یا اسباب کشی را دارید بدون نقشه قبلی و کمک شرکت های حمل بار دست به اقدام نزنید زیرا که بدون شک از نتایج کار پشیمان خواهید شد. برای ارتباط گرفتن با شرکت های اثاث کشی در شهر گلوگاه ، ما در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه را برای شما تدارک دیده ایم تا به راحتی بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

جدول لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه + شماره تماس

نام شرکتتلفن تماس
شرکت باربری آرمان بار گلوگاه۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲
شرکت باربری آقاجانی گلوگاه۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی نامیه بار۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰
شرکت باربری غزال بار گلوگاه۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴
شرکت باربری و اثاث کشی همشهری گلوگاه۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹
شرکت باربری و اثاث کشی ایران بار گلوگاه۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵
شرکت باربری و اثاث کشی جمالی گلوگاه۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳
شرکت باربری و اثاث کشی ایمن بار گلوگاه۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶
اثاث کشی در گلوگاه

قیمت کرایه باربری با خاور از مقصد گلوگاه به سایر شهرهای کشور

از مبدا شهر گلوگاه (و برعکس)قیمت کرایه (تومان)
از گلوگاه به مقصد تهران3.500.000
از گلوگاه به مقصد قم4.500.000
از گلوگاه به سمنان3.500.000
از گلوگاه به مقصد گرگان3.500.000
از گلوگاه به مقصد دامغان4.000.000
از گلوگاه به مقصد شاهرود4.500.000
از گلوگاه به مقصد ساوه4.500.000
از گلوگاه به مقصد اراک5.000.000
از گلوگاه به مقصد کاشان5.500.000
از گلوگاه به مقصد اصفهان6.500.000
از گلوگاه به مقصد شیراز9.000.000
از گلوگاه به مقصد یزد8.000.000
از گلوگاه به مقصد کرمان9.500.000
از گلوگاه به مقصد بندرعباس11.000.000
از گلوگاه به مقصد سیرجان9.000.000
از گلوگاه به مقصد کیش13.000.000
از گلوگاه به مقصد قشم12.000.000
از گلوگاه به مقصد اهواز10.000.000
از گلوگاه به مقصد خرم آباد7.500.000
از گلوگاه به مقصد مشهد5.500.000
از گلوگاه به مقصد بجنورد4.500.000
از گلوگاه به مقصد تربت جام7.000.000
از گلوگاه به مقصد بیرجند9.000.000
از گلوگاه به مقصد زاهدان13.000.000
از گلوگاه به مقصد زابل14.000.000
از گلوگاه به مقصد چابهار16.000.000
از گلوگاه به مقصد قزوین4.500.000
از گلوگاه به مقصد زنجان5.500.000
از گلوگاه به مقصد تبریز7.000.000
از گلوگاه به مقصد ارومیه8.500.000
از گلوگاه به مقصد رشت4.000.000
از گلوگاه به مقصد انزلی4.200.000
از گلوگاه به مقصد آستارا5.500.000
از گلوگاه به مقصد اردبیل6.000.000
از گلوگاه به مقصد سراب6.500.000
نکته: کرایه ها ممکن است براساس تورم اقتصادی کشور تغییر کند

لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه

شرکت باربری آرمان بار گلوگاه ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲

اولین و موفق ترین شرکت باربری که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه با آن رو به رو می شویم شرکت باربری آرمان بار گلوگاه است. شرکت آرمان بار کاسپین با نزدیک به دو دهه سابقه کار یکی از شرکت های فعال در حوزه حمل اثاثیه و وسایل منزل و همین طور حمل بار به سرتاسر ایران محسوب می شود. با پیشینه این شرکت در این حوزه می توانید به راحتی به تخصص افراد شرکت آرمان بار اطمینان کنید.

نکته دیگر این که شرکت باربری آرمان بار گلوگاه در کنار پیشینه ای که دارد، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خود را گسترش نیز دهد. بدین معنا که برای حمل بار و اثاثیه منزل این شرکت نه تنها در شهر گلوگاه بلکه در سرتاسر استان مازندران فعالیت دارد. به علاوه شما می توانید برای حمل بار به خارج از استان و اثاث کشی به شهرهای دورتر نیز از شرکت باربری آرمان بار گلوگاه درخواست نیرو برای کمک نمایید.

جهت تماس با شرکت باربری آرمان بار گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۴۲۲۲۳۲ با این شرکت در تماس باشید.

شرکت باربری آقاجانی گلوگاه ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵

از دیگر شرکت هایی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی آقاجانی گلوگاه است. این شرکت نیز با ویژگی های خود توانسته است تا در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی درگلوگاه جای بگیرد. یکی از این ویژگی ها بهره گیری از نیروی کاری متخصص و حرفه ای برای انجام کارهای باربری و اثاث کشی است. افراد این شرکت آموزش می بینند تا در انجام کار خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند و پروسه های باربری و اثاث کشی را در کم ترین زمان و با دقت بالا به انجام برسانند.

دیگر ویژگی شرکت آقاجانی بار این است که برای انجام خدمات خود از خودروهای باربری مطابق با استانداردهای روز دنیا بهره می برند. در واقع داشتن یک خودروی حمل بار مناسب تا 70 درصد می تواند جلوی خسارت های ناشی از مسیر راه را بکاهد. بنابراین اگر از خودروهای حمل بار مناسب استفاده کنید با اطمینان خاطر بیشتری می توانید به اثاث کشی بپردازید چرا که احتمال آسیب های جاده ای بسیار کاهش پیدا می کند. از این رو شرکت باربری آقاجانی از بهترین و متناسب ترین خودروهای باربری برای انجام خدمات خود به مشتریان بهره می برد.

برای تماس با شرکت باربری آقاجانی گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه می توانید با شماره ۰۹۱۱۵۱۱۱۷۹۵ با این شرکت باربری ارتباط برقرار کنید.

اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه
اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه

شرکت باربری و اثاث کشی نامیه بار  ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰

دیگر شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه قرار دارد شرکت باربری و اثاث کشی نامیه بار است. ویژگی های این شرکت باعث شده است تا به این لیست راه پیدا کند. از ویژگی های شرکت نامیه بار هزینه ها و قیمت های پایین و مقرون به صرفه ای است که در این شرکت باربری برای مشتریان درنظر گرفته شده است. شرکت باربری نامیه بار با اشراف به این موضوع که شرایط اقتصادی جامعه مردم را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد ، تلاش خود را می نماید تا کمترین قیمت ها را با توجه به تعرفه های باربری برای مشتریان خود اعمال نماید.

موضوع دیگری که شرکت نامیه بار را خاص نموده است بحث سرعت در انجام خدمات است. شرکت باربری نامیه بار مطابق با اصل سرعت در خدمت رسانی عمل می نماید. در واقع هر زمانی که شما با شرکت برای درخواست حمل بار یا اثاث کشی تماس بگیرید ، افراد باربری نامیه بار در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و پروسه کاری شما را به انجام می رسانند. خصوصا درباره اثاث کشی این نکته مهم است چرا که در صورت طولانی شدن فرایند اثاث کشی ، صاحب منزل و همینطور تیم اثاث کشی خسته و آزرده خاطر می شوند.

برای برقراری ارتباط با شرکت باربری و اثاث کشی نامیه بار از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه می توانید با شماره  ۰۹۰۵۴۹۵۵۰۴۰ تماس بگیرید.

شرکت باربری غزال بار گلوگاه ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴

از دیگر شرکت هایی که توانسته است با ارائه خدمات خود در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه راه پیدا کند شرکت باربری و اثاث کشی غزال بار گلوگاه است. شاید به جرات بتوان گفت اساسی ترین نکته در کاهش خطا در باربری و اثاث کشی افراد شرکت باربری هستند. بسیار مهم است که این افراد در مراحل بارگیری و تخلیه بار چه عملکردی از خود نشان دهند و این کار را چگونه انجام دهند. اگر چیدمان وسایل در خودروهای حمل بار با رعایت اصول انجام شود، تا حد زیادی می تواند از خسارات احتمالی به وسایل بکاهد.

موضوع دیگری که در این شرکت دیده می شود این است که خودروهای باربری شرکت غزال بار گلوگاه مجهز به وسایلی مثل پتو هستند که برای جمع کردن وسایل و پیچیدن وسایل درون آن ها جهت محکم کردن و آسیب ندیدن آن ها در وسایل نقلیه تعبیه شده اند. باز هم روش دیگری برای کاهش احتمال خسارت به وسایل شما. بدون نگرانی به شرکت باربری غزال بار گلوگاه اعتماد کنید و حمل بار خود را به آن ها بسپارید.

شرکت باربری غزال بار گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه ، شماره ۰۹۹۰۸۰۲۱۵۷۴ را جهت برقراری تماس با این شرکت در نظر دارد.

شرکت باربری و اثاث کشی همشهری گلوگاه ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹

پنجمین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی همشهری گلوگاه است. شرکت همشهری گلوگاه برای جلب اعتماد مشتریان خود در زمینه باربری و حمل بار یک راه حل اساسی در نظر دارد. بارنامه های باربری. اما بارنامه چیست و به چه کار می آید؟

بارنامه در واقع یک توافق دوطرفه بین صاحب بار و شرکت باربری است که ثابت می کند مشتری چه میزان وسیله و در صحت و سلامت وسایل به شرکت باربری تحویل داده است. به موجب این بارنامه در صورت خسارت و یا آسیب به وسایل شرکت باربری موظف است خسارت وارده را جبران نماید و باید محموله را همان گونه که از مشتری دریافت کرده تحویل مقصد بدهد.

موضوع دیگر به عهده گرفتن اثاث کشی از صفر تا صد است. برای این منظور شرکت باربری در صورت درخواست مشتری برای به عهده گرفتن کار از ابتدا تا انتها وارد عمل می شود. به این صورت که از مرحله بسته بندی وسایل تا تخلیه و جابجایی آن ها را بر عهده می گیرد. در صورت درخواست مشتری وسایل بسته بندی مانند نایلون حبابدار ، چسب و ماژیک را شرکت باربری تهیه می کند و در اولین قرار با خود به منزل مشتری می برند. با این کار اثاث کشی خود را از مرحله بسته بندی وسایل تا بارگیری و تخلیه بار و جابج کردن وسایل را به شرکت باربری واثاث کشی همشهری گلوگاه بسپارید.

جهت اطلاع از نحوه انجام کار در شرکت باربری و اثاث کشی همشهری گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه می توانید با شماره ۰۹۱۱۸۹۴۸۷۸۹ با این شرکت در تماس باشید.

اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه

اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه

اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه
اثاث کشی در گلوگاه | اسباب کشی در گلوگاه | باربری در گلوگاه

شرکت باربری و اثاث کشی ایران بار گلوگاه ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵

شرکت ششم که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه قرار دارد ، شرکت باربری و اثاث کشی ایران بار گلوگاه است. این شرکت باربری یک راهکار عالی برای جلب اعتماد مشتریان برای آن ها در نظر گرفته است. این راهکار را با نام بیمه نامه می توانید دریافت کنید. اما اگر نمی دانید که بیمه نامه چیست کافی است با ما همراه باشید.

بیمه نامه باربری در گلوگاه چیست؟

بیمه نامه های باربری در واقع نوعی اسناد کتبی هستند که توسط شرکت های بیمه و به درخواست بیمه گذار تنظیم می گردند. به موجب این سند شرکت بیمه متعهد می شود چنان چه در طی مسیر حمل کالا و اثاثیه از لحظه شروع جا به جایی تا لحظه رسیدن کالا به مقصد نهایی ، خسارتی اعم از هوایی ، زمینی و دریایی به اثاثیه و کالای در حال جابجایی وارد گردد  و خسارت جزو تعهدات درج شده در قرارداد شرکت بیمه باشد ، بیمه باربری این خسارت را جبران نماید.

از مزایای این بیمه این است که باعث گسترش تجارت کالا می شود و هرگونه خسارات احتمالی از پیش جبران می شود. به علاوه این بیمه برای شرکت های باربری نیز یک اطمینان خاطر ایجاد می کند تا با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود نمایند.

شرکت باربری ایران بار گلوگاه نیز از جمله شرکت هایی است که برای اطمینان خاطر خود و مشتریانش اقدام به صدور بیمه نامه های باربری قبل از حرکت کالا می کند.

از دیگر ویژگی های این شرکت این است که برای حمل بار و کالای شما از انواع خودروهای باربری بهره مند گردیده است. خودروهایی از جمله کامیون ، وانت ، نیسان و … از انواع مسقف و روباز از جمله خودروهایی است که در شرکت باربری ایران بار گلوگاه برای حمل بار در نظر گرفته شده است. تنوع خودروهای شرکت باربری ایران بار به مشتری این امکان را می دهد تا خودروی مناسب خود را از بین انواع خودروهای موجود انتخاب نماید.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی ایران بار گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه می توانید با شماره ۰۹۳۸۳۱۵۱۷۹۵ تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اثاث کشی جمالی گلوگاه ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳

در ادامه لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه به شرکت باربری و اثاث کشی جمالی گلوگاه می رسیم. این شرکت باربری با داشتن یک تیم مشاوره قوی در راستای خدمات باربری و اثاث کشی بهتر برای شما فعالیت می کند. در ابتدای امر با تماس اولیه با شرکت باربری مشاوران جمالی درباره زمان حرکت و حمل و نقل اثاثیه و انتخاب خودروی باربری مناسب به مشتریان مشورت می دهد. این مشاوره باعث می شود تا شما یک اثاث کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید.

دیگر موضوعی که در این سیستم بسیار مشهود است سرعت بالا در ارائه خدمات است. پس از تماس با جمالی گلوگاه و تعیین زمان مناسب حمل بار و اسباب کشی در گلوگاه ، افراد شرکت در زمان مقرر شده در محل حاضر می شوند و تاخیر در ارائه خدمات برای آن ها مفهومی ندارد. در ادامه تمامی وسایل به سرعت بارگیری شده و با حرکت از مسیرهای مناسب و کم ترافیک ، رسیدن به مقصد و تخلیه وسایل نیز به سرعت به انجام می رسد. این کار باعث می شود طرفین دخیل در مساله جابجایی بسیار کم تر خسته شوند و کار به سرعت به غایت برسد.

شرکت باربری و اثاث کشی جمالی گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه شماره ۰۹۰۱۱۱۴۲۲۰۳ را برای برقراری تماس با مشتریان در نظر دارد.

شرکت باربری و اثاث کشی ایمن بار گلوگاه ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶

آخرین شرکتی که در لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه قرار دارد شرکت باربری و اسباب کشی ایمن بار گلوگاه است. شرکت باربری ایمن بار گلوگاه قبل از ارائه خدمات هزینه های نهایی رو برآورد می کند. این هزینه ها با توجه به تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار ، تعداد طبقات ساختمان ، مدت زمان باربری و اثاث کشی و سایر عوامل اثر گذار بر قیمت ها تخمین زده می شود و قبل از شروع پروسه به مشتریان اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در این شرکت به چشم می خورد امکان ارائه خدمات به صورت شهری و بین شهری است. شرکت باربری ایمن بار  برای ارائه خدمات همیشه آماده به کار است. اگر قصد انجام اثاث کشی و باربری در گلوگاه به سایر شهرهای استان مازندران و یا حتی سایر شهرهای خارج از استان را دارید کافی است با شرکت ایمن بار تماس بگیرید تا در اسرع وقت اثاث کشی را به انجام برساند.

برای تماس با شرکت باربری و اثاث کشی ایمن بار گلوگاه از لیست بهترین شرکتهای اثاث کشی در گلوگاه می توانید با شماره ۰۹۹۱۰۲۱۶۵۱۶ تماس بگیرید.

برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
اثاث کشی در امیرکلا
نوشتهٔ بعدی
اثاث کشی در چمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست