لیست بهترین باربری های بهشهر

لیست بهترین باربری های بهشهر | صفر تا صد باربری در بهشهر

در این مقاله می خواهیم شما را با لیست بهترین باربری های بهشهر آشنا کنیم. همان طور که می دانیم حمل و نقل جاده ای یکی از اصلی ترین و مهم ترین ارکان اقتصادی یک کشور می باشد و خلا آن هم می تواند ضرر و زیان های جبران ناپذیری به بار بیاورد. پیش تر در مقالات و مطالب قبلی با معرفی بهترین شرکت های باربری و اتوبار در شهر های مختلف مازندران سعی داشتیم بتوانیم به کاربران و هم استانی های عزیز جهت تسهیل جابجایی و حمل اثاث منزل و… راهنمایی های لازم ارائه دهیم. ازین رو در این مقاله می خواهیم شما را با معرفی لیست بهترین باربری های بهشهر آشنا کنیم.

 

 

 

لیست بهترین باربری های بهشهر

 

خدمات باربری و اتوبار اباذر بهشهر 09118948789

با بررسی عملکرد تمامی شرکت های باربری و اسباب کشی در بهشهر و با استعلام رضایت مندی شهروندان به یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین اتوبار و باربری در بهشهر رسیدیم و به عنوان اولین شرکت باربری و اثاث کشی منزل در لیست بهترین باربری های بهشهر معرفی می کنیم.

به سراغ مدیریت این مجموعه رفتیم و یکی از مهم ترین نکاتی که باعث پیشرفت آن شده و در مقابل اعتماد بسیار زیادی در بین شهروندان عزیز ایجاد نموده برخورد بسیار خوب و گرم مدیریت آن می باشد. وجه تمایز این مجموعه در مقایسه دیگر شرکت ها تیم مشاوره آن می باشد که عبارتند از :

 

    • پاسخگویی شبانه روزی جهت تسریع جابجایی
    • مشاوره رایگان تلفنی جهت استعلام قیمت
    • مشاوره رایگان در مورد نحوه بسته بندی
    • هماهنگی خودرو متناسب با حجم اثاثیه مشتریان
    • مشاوره رایگان جهت ارسال نیرو و … می باشد.

مشتریان عزیز در بهشهر می توانند جهت هماهنگی با شرکت خدمات باربری و اتوبار ابوذر بهشهر بصورت شبانه روزی و 7 روز هفته با شماره 09118948789 تماس بگیرند و از مشاوره این مجموعه بهره مند شوند.

 

لیست بهترین باربری های بهشهر | صفر تا صد باربری در بهشهر
لیست بهترین باربری های بهشهر | صفر تا صد باربری در بهشهر

 

خدمات باربری و اتوبار شفق بار 09910223591

دومین شرکت باربری از لیست بهترین باربری های بهشهر را به معرفی خدمات باربری و اتوبار شفق بار می پردازیم. باربری شفق بار یکی از شرکت های باربری نوین در بهشهر می باشد به این دلیل که این مجموعه توانسته بهترین خودرو های باری متناسب با باربری و حمل اثاثیه را گرد هم بیاورد تا بتواند خودروی باری متناسب با نیاز مشتریان را ارائه دهد که این امر خود باعث کاهش هزینه اضافه می شود.

شرکت باربری شفق بار مدعی است تمامی خودروهای باری این مجموعه دارای تجهیزات مناسب جهت افزایش امنیت کالا و اثاث می باشد تا در طی مسیر اثاث شما هیچ آسیبی نبیند و این خود باعث افزایش رضایت مندی کاربران و مشتریان شده است. این مجموعه بصورت رایگان تا سقف مشخصی بیمه اثاث مشتریان را پرداخت می کند و به هیچ وجه هزینه بیمه بر روی هزینه حمل بار و اثاث کشیده نمی شود و کاملا رایگان انجام می شود که به صلاحدید و درخواست مشتریان مبلغ بیمه نامه افزایش می یابد که کافی ست مابه التفاوت آن پرداخت گردد.

برای هماهنگی و تماس با شرکت خدمات باربری و اثاث کشی شفق بار می توانید با شماره 09910223591 تماس حاصل فرمایید و از خدمات مهم و ارزنده این مجموعه بهره ببرید.

 

لیست بهترین باربری های بهشهر

 

لیست بهترین باربری های بهشهر

 

لیست بهترین باربری های بهشهر

 

لیست بهترین باربری های بهشهر

 

شرکت باربری و اسباب کشی اتحاد 01135373072

سومین شرکت خدمات باربری و اسباب کشی در بهشهر اما خدمات باربری را به شیوه خاصی ارائه می دهد و از همین رو اتحاد را بهترین نام برای مجموعه خود در نظر گرفته و توانسته است که از مشتریان و همشهریان نمره قابل قبولی دریافت کند. شرکت خدمات باربری و اسباب کشی اتحاد با داشتن تیم های مختلف تخلیه بار و اثاث ، فرآیند جابجایی و حمل بار را تسریع می نماید.تمامی تیم های تخلیه بار و جابجایی وسایل دارای اعضاء و پرسنل حرفه ای و کاربلد می باشد و حتی در برخی موارد زمان انجام تخلیه بار را به یک پنجم کاهش داده و مهم تر از آن تضمین سلامت کالای شما می باشد.

به دلیل تجربه بالای پرسنل شرکت خدمات باربری و اسباب کشی اتحاد بهشهر باعث شده در برخی موارد، اثاث بسیار حساس همچون مبلمان ، یخچال ، پیانو و … که بایستی بسیار با دقت حمل شود را در کمترین زمان و به سلامت جابجا می کنند.کسانیکه که به هر دلیلی می خواهند زمان جابجایی اثاث منزلشان را از مبدا به مقصد، هم در کمترین زمان ممکن و هم به شکلی صحیح منتقل کنند ما شرکت خدمات باربری اتحاد را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می دهیم.

جهت هماهنگی و تماس با شرکت باربری و اتوبار اتحاد فقط با شماره 01135373072 تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات باربری و اثاث کشی ملل 09054955030

چهارمین شرکت از لیست بهترین باربری های بهشهر ، شرکت باربری و اثاث کشی ملل می باشد .همانطور که گفته شد حمل و نقل جاده ای از دیرباز یکی از نیازهای اولیه‌ی بشر بوده است و با گذشت زمان و گسترش کسب ‌وکارها نیاز به ارسال کالا به شهرهای مختلف بیش ‌از پیش احساس می شود. از جمله دیگر شرکت هایی که با انجام خدمات اثاث کشی توانست در لیست بهترین باربری های بهشهر قرار بگیرد شرکت خدمات باربری و اثاث کشی ملل است. شرکت باربری ملل با امکان ثبت بارنامه های باربری برای افرادی که متقاضی حمل بار هستند یک امتیاژ ویژه دارد.

در واقع بارنامه باربری نوعی شناسنامه است که به موجب آن تمامی مشخصات کالا اعم از تعداد، محل تحویل، مبدا گیرنده و سایر موارد در آن ذکر می شود. این بارنامه ها برای این هستند که به مشتریان شرکت این اطمینان خاطر را بدهند که کالای آن ها تمام و کمال و بدون نقص به مقصد گیرنده تحویل داده می شود. از طرف دیگر امکان مهمی که در این شرکت وجود دارد این است که شما می توانید از پشتیبانی هر ساعته شرکت باربری ملل برخوردار شوید. در هر لحظه ای از شبانه روز که خواستید می توانید با تماس با شرکت باربری ملل از مکان لحظه ای کالای خود اطلاع پیدا کنید.

چرا که این از دغدغه های افرادی است که با ما تماس می گیرند و وسایل خود را به راهی دور ارسال می نمایند و نگران محل و زمان رسیدن کالا به مقصد هستند که این مساله نیز با این امکان شرکت باربری رفع و رجوع گردیده است. شرکت باربری ملل از لیست بهترین باربری های بهشهر شماره تماس 09054955030 را جهت برقراری ارتباط با شما عزیزان در نظر دارد.

 

شرکت باربری و اتوبار فرابار بهشهر 09117422232

پنجمین شرکتی که در لیست بهترین باربری های بهشهر قرار می گیرد شرکت باربری و اتوبار فرابار بهشهر است. همیشه سرعت در ارائه خدمات یکی از نگرانی هایی است که مشتریان هنگام تماس با ما مطرح می کنند. اغلب سوال دارند که اثاث کشی یا حتی باربری تا چه زمانی طول می کشد و چند ساعته به اتمام می رسد. باید به شما بگوییم که این کار پروسه حساسی است و باید با نهایت دقت انجام شود و به موارد متفاوتی بستگی دارد من جمله ترافیک درون شهری، تعداد کارگر، تعداد طبقات و …. .

اما ما نیز نگرانی های شما را درک می کنیم و می دانیم که از دست دادن زمان می تواند به ضرر افراد تمام شود. لذا عواملی که سرعت انجام باربری را کاهش می دهند حذف می کنیم. در ابتدا با انجام مشاوره درست و صحیح به شما کمک می کنیم تا اثاث کشی را در زمان مناسب انجام دهید. تعداد کارگری که نیاز است را با مشورت با مشتری به ایشان اعلام می داریم. چرا که اگر تعداد کارگران بیشتر باشد می توانند دست و پا گیر شوند و اگر کمتر از تعداد مناسب باشند سرعت انجام کار به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند.

با حذف این مولفه های تاثیرگذار در کاهش سرعت، این امکان را ایجاد می کنیم که فرایند اثاث کشی و باربری با نهایت سرعت به پیش برود و شما هم بتوانید به سایر کارهایی که در طول روز نیاز دارید برسید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره 09117422232 با شرکت باربری و اتوبار فرابار بهشهر از لیست بهترین باربری های بهشهر تماس بگیرد.

 

خدمات حمل بار و اثاث کشی عارف 09115111795

در ادامه لیست بهترین باربری های بهشهر به شرکت باربری و اثاث کشی عارف می رسیم. شرایط امروزی جامعه به گونه ای شده است که شاید مردم نتوانند زمان زیادی را صرف انجام کارهای پیش از اثاث کشی کنند. اعمالی از جمله بسته بندی وسایل، مرتب سازی آن ها و تهیه یک لیست از وسایل. اما ما برای این افراد نیز راهکاری در نظر داریم. شرکت خدمات باربری و اثاث کشی عارف از صفر تا 100 باربری در بهشهر را برعهده می گیرد.

شما می توانید با تهیه لوازم مورد نیاز برای بسته بندی وسایل مانند نایلون حبابدار، چسب و کارتن های محکم قبل از اثاث کشی از افراد شرکت باربری عارف بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند. بعد از بسته بندی وسایل در تمامی مراحل از جمله بارگیری و تخلیه بار در مقصد کافی است شما نظاره گر روند کار باشید. مورد دیگر این که در حمل و نقل جاده ای موارد زیادی میتواند بر سلامت وسایل اثرگذار باشد. یکی از این موارد خودروی باربری است. اگر خودروی باربری سلامت فنی لازم را دارا باشد در پستی و بلندی های جاده ای به مشکل برنمی خورد و ضربات جاده را به اثاثیه داخل خودرو وارد نمی کند.

به علاوه این که خودروهای حمل بار شرکت باربری عارف دارای وسایلی هستند که خود از این ضربات جلوگیری می کنند. نایلون های بزرگ حبابی و پتوهای بسته بندی وسایل از جمله این موارد هستند. تمامی خودروهای باربری این شرکت قبل از اعزام تست سلامت فنی می دهند تا از این بابت مشکلی برای وسایل مشتری ایجاد نشود. شما می توانید با شماره تماس 09115111795 با شرکت باربری و اثاثکشی عارف از لیست بهترین باربری های بهشهر تماس حاصل نمایید.

 

نیسان بار و خاور بار بهشهر 09011142203

شاید شما برای حمل بار خود نیاز به خودرو باری با ظرفیت کمتری داشته باشید. شاید هم میخواهید جابجایی محصولات ساختمانی و صنعتی داشته باشید. از همین رو برای آسایش و رفاه حال این عزیزان شماره شرکت نیسان بار و خاور بار را هم در لیست بهترین باربری های بهشهر گنجانده ایم.

از مزایای خوب این مجموعه اینست که فرضا شما حجم بسیار کمی اثاث برای جابجایی دارید در نتیجه استفاده از یک خودرو باری نیسان هزینه کمتری برای شما متحمل می می شود و به نوعی خودروی باری متناسب برای مقدار اثاث خود در نظر گرفتید. و همینطور برای جابجایی مصالح ساختمانی ، آهن آلات و جابجایی تجهیزات ساخت و ساز ساختمانی می توانید از خاور و نیسان استفاده کنید.

شرکت نیسان بار و خاور بار بهشهر با ارائه خدمات معرفی این خودرو های باری می تواند فرآیند جابجایی را برای شما تسهیل و تسریع کند. فقط کافیست با شماره 09011142203 تماس بگیرید.

 

باربری بهشهر به شهرهای همجوار

بهشهر مازندران در نزدیکی و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر های ساری، نکا و گلوگاه واقع شده است. و از همه لحاظ بخصوص صنعت گردشگری ، خدماتی و … کمک حال شهر های همجوار می باشد. یکی از چالش های مهم باربری از بهشهر به شهرهای همجوار می باشد. خدمات باربری به ساری، نکا و گلوگاه روزانه با درخواست های زیادی مواجه است. برای استفاده از خدمات باربری و حمل اثاث منزل در شهرهای اطراف می توانید از صفحه لیست بهترین باربری های ساری ، لیست بهترین باربری های نکا و لیست بهترین باربری های گلوگاه شرکت مورد نیاز خود رو پیدا کنید.

 

باربری بهشهر به تهران

در ادامه بحث ارائه خدمات باربری بهشهر به خارج از استان ، ۱۳۰ کیلومتر با تهران و ۱۶۰ کیلومتر با کرج فاصله دارد. از همین رو باربری در بهشهر بسیار نقش مهمی در کمک به جابجایی ها و حمل و نقل استان مازندران و بخصوص شهرهای همجوار می باشد. روزانه خدمات باربری بهشهر به تهران و بالعکس توسط شرکت های نامبرده در لیست بهترین باربری های بهشهر صورت می پذیرد. اگر در تهران هستید و قصد جابجایی به بهشهر دارید جهت کاهش هزینه های باربری تهران کلارشت بجای استفاده از خدمات گرانتر باربری و اتوبار های تهران می توانید از طریق باربری های بهشهر اقدام کنید.

 

کلام آخر

باربری بهشهر مازندران جهت اسباب کشی و باربری در بهشهر با ارائه سرویس های مدرن و با استفاده از خودرو های باری و پرسنل مجرب جهت ارائه خدمات باربری در خدمت همشهریان و مشتریان گرامی می باشد. تمامی باربری های بهشهر به صورت آنلاین و با در نظر گرفتن کلیه نکات ایمنی در حفظ لوازم منزل همشهریان عزیز خدمات خود را ارائه می دهد.

آدرس ما:
برچسب ها
نوشتهٔ پیشین
لیست بهترین باربری های قائمشهر
نوشتهٔ بعدی
لیست بهترین باربری های نکا

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست