با سلام خدمت شما همراهان همیشگی وبسایت بارکش. در این مقاله به این مورد میپردازیم که چرا در بابل به شرکتهای باربری و اثاث کشی نیاز داریم؟ و همچنین به معرفی بهترین شرکتهای باربری در بابل و اثاث کشی در شهرستان بابل خواهیم پرداخت. جدول تعرفه قیمت باربری از مبدا بابل به سایر شهرهای کشور را مشاهده خواهیم کرد که بروزترین قیمت ها را در آن مشاهده می نمایید. همچنین لیست جدول شرکتهای باربری و اثاث کشی در بابل اعم از نیسان بار، وانت بار، کامیونت (ایسوزو)، تریلی و کامیون جفت و تک را به همراه شماره تلفن و آدرس دقیق این شرکت ها تهیه نمودیم که در ادامه مقاله به آنها خواهیم رسید. همچنین به این موضوع خواهیم پرداخت که یک شرکت باربری خوب چه خدمات و شرایطی را باید ارائه کند.
شهرستان بابل با مرکزیت شهر بابل از جمله بزرگترین و مهمترین شهرهای شمال کشور چه از جنبه تاریخی و چه از جنبه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به شمار میرود. شهرستان بابل، که در قدیم آنرا مامطیر و بعدترها آنرا بارفروش می نامیدند امروزه یکی از بزرگترین و مهمترین شهرهای استامن مازندران و شمال ایران است. این شهرستان از 6 بخش، 7 شهر و 673 روستا تشکیل میشود و جمعیت این شهرستان را بیش از 550 هزار نفر تخمین میزنند. گستره جغرافیایی وسیع، وجود روستاهای زیاد و همچنین وجود شهرکهای صنعتی در این شهر، بابل را به مرکزی صنعتی در استان تبدیل کرده
همچنین وجود دانشگاه های تراز اول، مانند دانشگاه علوم پزشکی بابل و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، سالیانه تعداد زیادی دانشجو، استاد و اهالی علم را به این شهر میکشاند. در کنار تمامی اینها، بابل شهری کشاورزی نیز هست. هکتارها زمین هر ساله جهت کشت برنج به زیر آب میروند و همچنین هزاران هکتار انواع باغات مرکبات و سیاه ریشه هرساله در این شهر به ثمر میرسند و برداشت می شوند.
تمامی این عواملی که در بالا به آنها اشاره شد، وجود شرکتهای باربری در بابل را به امری مهم و حیاتی بدل می کند. شرکتهایی که مردم جهت انجام امور اثاث کشی در بابل بتوانند بر روی خدمات آنها حساب باز کنند و حتی شرکتهای صنعتی جهت جابجایی ادوات کاری، مواد اولیه و تجهیزات صنعتی در بابل از آنها استفاده کنند. در جهان امروز ما، شرکتهای خدمات باربری بر روی جزء به جزء موارد زندگی ما تاثیر مستقیم دارند و عملا جهان پیشرفته امروزمان را بدون شرکتهای باربری نمیتوانیم تصور کنیم.
فرقی نمی کند شما کشاورزی باشید که برای جابجایی محصولات کشاورزی در بابل به این خدمات نیاز داشته باشید و یا شرکتی باشد که برای جابجایی و فروش محصولات خود از بابل به سراسر کشور نیازمند شرکتهای باربری باشید. این شرکتها در تمامی سطوح در زندگی ما نقش مستقیم دارند و ما به آنها وابسطه ایم. حال در زیر لیست بهترین شرکتهای باربری در بابل را برای شما تهیه کرده ایم.

فهرست مطالب

لیست بهترین شرکتهای باربری در بابل

در جدول زیر شما لیستی از بهترین شرکتهای باربری ، اثاث کشی و نیسان بار در شهرستان بابل را مشاهده میکنید. 

جهت مطالعه بیشتر و آشنایی با شرکتهای بیشتری در حوزه باربری در بابل، اثاث کشی در بابل و نیسان بار در بابل، پیشنهاد میکنیم که مقالات زیر را مطالعه کنید.

جدول تعرفه قیمت باربری از مبدا بابل به سایر شهرهای کشور

در لیست زیر شما بروزترین و دقیق ترین جدول تعرفه قیمت باربری و اثاث کشی در سال 1403 را مطالعه می نمایید. این لیست بر اثاث تعرفه باربری کشوری تهیه شده است. این جدول شامل قیمت باربری با نیسان بار، وانت بار، کامیونت (ایسوزو)، کامیون جفت و تک، و همچنین تریلی از مبدا شهرستان بابل به سایر شهرهای کشورمان ایران است. چنانچه شهر مورد نظر شما در لیست زیر موجود نبود میتوانید با شماره 0211843 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما قیمت دقیق باربری به مقصد مورد نظر شمار را محاسبه و اعلام نمایند.

از مبدا مازندراننیسان بار (میلیون تومان)خاور ( میلیون تومان)کامیون تک(میلیون تومان)کامیون جفت(میلیون تومان)کامیون تریلی(میلیون تومان)
به مقصد تهران23.57912
به مقصد گرگان1.53.54.56.59.5
به مقصد مشهد45.581013
به مقصد بجنورد34.56.58.511
به مقصد قم34.581012
به مقصد ساوه34.581012
به مقصد اراک3.5591113
به مقصد بروجرد45.5101214
به مقصد خرم آباد4.57.5111316
به مقصد اهواز6101416.519
به مقصد کاشان3.55.591215
به مقصد اصفهان46.5101316
به مقصد اباده57121518
به مقصد شیراز6.59141720
به مقصد یزد68121417
به مقصد سیرجان79141619
به مقصد بندرعباس8.5111719.522
به مقصد قشم9121820.523
به مقصد کیش1013192124
به مقصد تربت حیدریه57101214
به مقصد بیرجند6.59121417
به مقصد زاهدان7.513192125
به مقصد عسلویه8.512172023
به مقصد چابهار1116222528
به مقصد کرمان7.59.5141619
به مقصد کرمانشاه57.5111317
به مقصد سنندج57111317
به مقصد همدان469.511.515
به مقصد قزوین34.58.510.512
به مقصد زنجان45.5101215
به مقصد تبریز5.57131518
به مقصد ارومیه5.58.8131619
به مقصد رشت2.5481012
به مقصد آستارا35.59.511.513.5
به مقصد اردبیل3.56111316
به مقصد زابل714182023
به مقصد انزلی3.24.28.510.512.5
به مقصد شاهرود2.84.57.59.512
به مقصد سمنان2.54.27911
به مقصد گرمسار34.57.59.511.5
نکته: کرایه ها ممکن است براساس تورم اقتصادی کشور تغییر کند

باربری در بابل (لیست باربری های درون شهری و بیرون شهری)

همانطور که پیشتر هم گفتیم، بابل از شهرهای کشاورزی مهم استان مازندران است و انواع محصولات کشاورزی، باغی و سیفی جات در طول سال برداشته و به سراسر کشور از جمله تهران ارسال میشود. این امر میسر نیست جز با وجود شرکتهای باربری که این امر را برای ما راحت میکنند.حمل تخصصی بار در بابل با استفاده از خودرو های مخصوص باربری در بابل از جمله خدماتیست که شرکتهای باربری برای شما انجام میدهند. این شرکتها از صفر تا صد باربری در شهر بابل را برای شما انجام میدهند. 

بارگیری و انتقال انواع بار، خصوصا محصولات کشاورزی، حمل و جابجایی برنج  از مبدا بابل به سایر شهرهای کشور چیز کمی نیست. اقتصاد و زندگی تعداد زیادی از شهروندان بابلی به این امر گره خورده است. پس نیاز است تا شما بهترین شرکتهای باربری در بابل را بشناسید و به آنها دسترسی داشته باشید. شرکتهای زیادی خدمات باربری درون شهری در شهرستان بابل را انجام میدهند. این شرکتها تجربه بالایی در این امر دارند و بارهای شما را به سرعت و بدون آسیب به مقصد میرسانند. 

اما وقتی صحبت از حمل تخصصی بار برون شهری  میشود، باید بسیار در انتخاب شرکت مورد نظر دقت کرد. این شرکتها باید دارای خودرو های باری مسقف و غیر مسقف  باشند تا با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع بار شما بتوانند بهترین ماشین حمل بار را در اختیار شما بگذارند. به طور مثال برای باربری از بابل به تهران، شرایط آب و هوایی در طول سال متفاوت است. یا همچنین برای باربری از بابل به گرگان باید خودرو مناسب بین شهری را تهیه کرد. برای مقاصد دورتر مانند باربری از بابل به تبریز یا باربری از بابل به مشهد باید ماشین های مناسب باربری در مسافت های طولانی را در اختیار گرفت. تمام این موارد را یک شرکت باربری خوب در شهر بابل می تواند برای شما تهیه کند. 

اثاث کشی در بابل (برای اثاث کشی درون شهری و بین شهری)

از جمله موارد و خدمات شرکتهای باربری در بابل، ارائه خدمات تخصصی اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل در بابل است. شما میتوانی شماره شرکتهای اثاث کشی در بابل  را در لیست بالا پیدا کنید. حمل اثاثیه منزل در بابل توسط نیروهای متخصص جابجایی اثاثیه در بابل انجام میشود. این خدمات توسط خودرو های مسقف و غیر مسقف مخصوص اسباب کشی  انجام میگیرد. باربری آرمان بابل خدمات متنوع و تخصصی اسباب کشی در شهرستان بابل را از صفر تا صد بر عهده گرفته که خیال شما را از بابت این امور راحت کند.

بسته بندی و انتقال اثاثیه منزل در شهر بابل توسط نیروهای آموزش دیده و کادر مجرب انجام میشود که همین امر ریسک آسیب به لوازم و تجهیزات شما را به حداقل ممکن میرساند. پیشنهاد میکنیم اثاث کشی در بابل را به شرکتهای اتوبار در بابل استفاده کنید و همچنین جهت دریافت شماره تلفن تماس باربری در بابل یا  آدرس باربری در بابل با مشاوران بارکش به شماره 0211843 تماس حاصل فرمایید.

عموم شرکتهای باربری در بابل، خدمات حمل و بسته بندی اثاثیه در بابل را نیز برعهده میگیرند. باربری برون شهری نیز یکی از خدمات حیاتی و مهم شرکتهای اثاث کشی در بابل است. چنانچه قصد باربری و اثاث کشی از بابل به شهرستان را دارید از لیست شرکتهای باربری در بابل که بالاتر ذکر شد، یکی را انتخاب کنید. شرکتهای وانت بار در بابل  و همچنین نیسان بار در بابل جهت حمل اثاثیه درون شهری در بالا بهترین گزینه است. همچنین کامیونت در بابل نیز جزو همین دسته است. 

باربری و اثاث کشی در محله های مختلف بابل

شرکتهای باربری، در تمامی محله های قدیمی و همچنین محله های جدید شهرستان بابل به ارائه خدمات باربری و اثاث کشی مشغول هستند. به طور مثال : 

باربری و اثاث کشی در افراداربن ، باربری و اثاث کشی در یهودی محله، باربری و اثاث کشی در باقر نظر، باربری و اثاث کشی در کاسگرمحله، باربری و اثاث کشی در کوزه گر محله، باربری و اثاث کشی در عطارمحله، باربری و اثاث کشی در حیدرکلا بابل، باربری و اثاث کشی در  آستانه بابل، باربری و اثاث کشی در سیب باغ، باربری و اثاث کشی در طوقداربن، باربری و اثاث کشی در بی سر تکیه، باربری و اثاث کشی در گلشن، باربری و اثاث کشی در شاه کلا، باربری و اثاث کشی در شاه زنگی یا مسجد جامع، باربری و اثاث کشی در شهدا یا درب الشهدا، باربری و اثاث کشی در برج بن، باربری و اثاث کشی در آقارودپیش، باربری و اثاث کشی در سرحمام آقا حسن، باربری و اثاث کشی در همت آباد بابل، باربری و اثاث کشی در چهارشنبه پیش، باربری و اثاث کشی در آب بخشان بابل، باربری و اثاث کشی در صد دستگاه، باربری و اثاث کشی در هفت تن، باربری و اثاث کشی در قاضی کتی، باربری و اثاث کشی در هلی باغ، باربری و اثاث کشی در قراءکلا یا نوعلم، باربری و اثاث کشی در پیرعلم، باربری و اثاث کشی در سید زین العابدین

همچنین در محله های جدیدتر شهر بابل مانند: 

باربری و اثاث کشی در باغ فردوس، باربری و اثاث کشی در  موزیرج، باربری و اثاث کشی در امیرکبیر، باربری و اثاث کشی در امیرکلا، باربری و اثاث کشی در باغبان محله، باربری و اثاث کشی در لرمحله، باربری و اثاث کشی در چهل دستگاه، باربری و اثاث کشی در بحر ارم شرقی و غربی، باربری و اثاث کشی در حمزه کلا، باربری و اثاث کشی در  بزاز، باربری و اثاث کشی در شهرکهای فرهنگیان، طالقانی، اندیشه. باربری و اثاث کشی در شهرک نیلوفر بابل، باربری و اثاث کشی در شهرک تاکسیرانی، باربری و اثاث کشی در شهرک گلسار و …

باربری تجهیزات صنعتی در بابل

از جمله دیگر خدماتی که شرکتهای باربری در بابل ارائه میکنند، جابجایی تخصصی تجهیزات صنعتی در بابل است. همانطور که پیشتر گفتیم شهرستان بابل با داشتن 3 شهرک صنعتی بزرگ، یکی از قطب های صنعتی استان است. شهرک صنعتی بابل (بندپی، شهرک صنعتی منصورکنده و شهرک صنعتی بابلکنار، سه شهرک صنعتی اصلی شهرستان بابل هستند. شرکتهای موجود در این شهرکها برای موارد مختلفی به شرکتهای باربری نیاز دارند.

اولین این موارد، حمل و جابجایی مواد اولیه کارخانه ها و صنایع برای این شرکتها می باشد. این شرکتها مواد اولیه و مورد نیاز خود را از اقصا نقاط کشور و حتی از سایر کشورهای جهان تامین میکنند و برای حمل تخصصی بارهای صنعتی به خدمات شرکتهای صنعتی نیاز دارند. همچنین این شرکتها جهت جابجایی و حمل نقل ماشین آلات سنگین صنعتی و انتقال تجهیزات صنعتی به محل مورد نظر به شرکتهای متخصص در این زمینه نیاز دارند. 

در انتها نیز شرکتهای صنعتی بابل، جهت انتقال محصول نهایی خود به بازارهای هدف و فروش آنها در نقاط مختلف ایران و جهان به خدمات باربری جهت انجام امور مربوطه نیازمند هستند. 

یک شرکت باربری خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در ادامه به بررسی مواردی میپردازیم که مبنا و شاکله یک شرکت باربری خوب را تشکیل میدهند. به عبارت ساده تر، مواردی وجود دارند که عامل تمایز و برتری شرکتهای اثاث کشی و باربری با سایر شرکت ها میگردند. عواملی مهم و تاثیر گذار که هر یک به نوبه خود باعث افزایش کیفیت خدمات دریافتی از شرکت مورد نظر میگردد.

کادر آموزش دیده و مجرب

از جمله عوامل تاثیرگذار در بالا بودن سطح کیفیت خدمات باربری و اثاث کشی، پرسنل و کادر آموزش دیده و حرفه ایست. یک شرکت باربری موفق و سطح بالا، موظف است که نیروهای خود را به صورت تخصصی و دوره ای آموزش دهد تا همیشه آنها را در سطحی عالی جهت ارائه خدمات نگه دارد. در واقع یک پرسنل با تجربه، سالها در حوزه باربری در بابل تجربه کسب کرده است و مراحل مختلف باربری و اثاث کشی در بابل را در شرایط مکانی و موقعیت های مختلف به انجام رسانده است.

این موارد باعث افزایش توانمندی های کارگران و پرسنل شرکتها می گردد و این یعنی به حداقل رسیدن امکان خطا در حین انجام عملیات جابجایی وسایل و حمل بار. کم شدن خطا به این معنی است که شما میتوانید با خیال راحت عملیات جابجایی لوازم و وسایل خود را به شرکتهای باربری و اثاث کشی در شهر بابل بسپارید و خیالتان راحت باشد که این جابجایی بدون وارد شدن خسارت به وسایل و لواز شما انجام می پذیرد.

پرسنل و کارگران شرکتهای باربری باید آموزش ببینند تا با نحوه جابجایی انواع بار و لواز آشنا شوند. همچنین باید آموزشهای لازم جهت چینش صحیح و درست لوازم در انواع خودرو های باری را به خوبی بشناسند. ایم موضوع بسیار مهم است که شما در هر بار چینش خودرو، بیشترین میزان بار را با کمترین میزان خسارت به وسایل حمل کنید. زیرا این مورد باعث صرفه جویی در زمان و مهزینه های کارفرما خواهد شد.

سرعت بالا در انجام فرآیندها

همیشه شنیده ایم که وقت طلاست! این به بدین معناست که زمان یک دارایی ارزشمند است و باید در حفظ و استفاده درست از آن تلاش نمود. قطعا وقتی صحبت از باربری و اثاث کشی میشود، هیچ چیز مهم تر از سریع انجام دادن آن نیست زیرا اسباب کشی و جابجایی بار، ذاتا امری زمان بر است.  حال حتی تصور اینکه یک شرکت باربری بیاید و بر کندی کار بی افزاید اعصاب آدم را خورد میکند. 

بنابراین یکی از امتیازات مهم یک شرکت باربری خوب، سریع بودن آن شرکت در نجام فرایندهای جابجایی خواهد بود. یک شرکت باربری خوب، برای وقت مشتریانش ارزش قائل است. یک شرکت باربری خوب باید ON Time باشد. یعنی در راس ساعت مقرر، پرسنل آن در مکان مورد نظر حاضر باشند و در سریعترین زمان ممکن کارها را به ثمر برسانند. صد البته که این سرعت باید با دقت نیز همراه باشد. اینجاست که مجددا پرسنل آموزش دیده و مجرب به کار خواهند آمد.

مشاوره آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته

از جمله دیگر ویژگی های یک شرکت باربری خوب، ارائه پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته و آنلاین است. این بدین معنیست که هر زمانی که شما نیاز به تماس و دریافت اطلاعات در مورد نحوه و زمان باربری یا حتی مکان دقیق بار خود در جاده ها باشید، میتوانید در سریع ترین زمان، چه با تماس تلفنی و چه از طریق پیام رسان ها در هر ساعتی از شبانه روز اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. 

مشاوره پیش از قرارداد از جمله خدماتیست که شرکت باربری باید به شما ارائه دهد. در مشاوره پیش از قرارداد، مشاوران شرکت، با توجه به نوع، میزان و مکان بار  شما پیشنهادات درستی را به شما ارائه میکند. این مشاوره ها شامل نوع خودرو مناسب برای شما، تعداد کارگران، زمان مناسب حرکت، بهترین مسیر حرکت و اعلام دقیق هزینه ها پیش از عقد قرارداد میشود.

خودرو های متنوع و استاندارد

دیگر ویژگی یک شرکت باربری خوب، وجود انواع خودروهای باری مناسب جهت انجام عملیات باربری در بابل و یا حمل اثاثیه منزل در بابل است. جدای از تنوع در خودروها، استاندارد و مجهز بودن این خودروها نیز شرط است. در واقع یک شرکت باربری خوب، باید بتواند بسته به نیاز مشتریان خود، مناسب ترین خودروها را به ایشان ارائه کند. 

درواقع یک شرکت باربری خوب باید دارای تعداد زیادی خودرو اعم از نیسان، وانت، خاور، کامیونهای تک و جفت و همچنین تریلی باشد که همگی دارای انواع مسقف و غیر مسقف باشند. تا بتوانند برای انواع بار و در هر شرایط محیطی و آب و هوایی، خودرو هایی مناسب و کارآمد را ارائه کند.

همچنین این خودروها باید در استاندارد ترین شرایط باشند و به صورت دوره ای تست های ایمنی را پشت سر بگذارند و در شرایط عالی برای انجام عملیات های مختلف باربری و حمل اثاثیه در شهر بابل باشند.  زیرا سلامت فنی خودرو،بسیار حائز اهمیت است چرا که خودرو فاقد سلامت فنی، ممکن است عملیات جابجایی را مختل کند و یا حتی سرمایه، جان و مال مشتریان را به خطر بی اندازد.

ارائه بارنامه و بیمه نامه باربری

از جمله خدماتی که شرکتهای باربری ملزم به رعایت آنها هستند، ارائه بیمه نامه و بارنامه است. این برای این است که خیال کارفرما از سلامت وسایلی که به شرکت باربری سپرده است راحت باشد و ضمنا در صورت وقوع حادثه ای که منجر به بروز خسارت گردد، خیال هردو طرف از جبران خسارت های وارده، توسط بیمه ها جمع باشد.

بارنامه چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

بارنامه، در واقع لیستی کامل از جزئیات لوازم و وسایلی است که توسط شما به شرکت باربری سپرده شده تا برای شما جابجا کند و در ازای جابجایی آن، مبلغ معینی را دریافت کند. بارنامه در واقع سندی قانونیست که شرکت باربری را مکلف میکند تا وسایل را به صورت کامل و سالم در مقصد به دریافت کننده مشخصی تحویل دهد. و در صورت بروز هرگونه ایرادی مسئولیت جبران خسارات وارده را برعهده میگیرد. به همین دلیل است که دریافت بارنامه بسیار مهم و ضروریست. شما بدون داشتن بارنامه از شرکت باربری ، قادر نخواهید بود تا خسارتهای وارد شده را از بیمه طلب کنید. 

باربری در بابل | اثاث کشی در بابل | باربری های بابل
باربری در بابل | اثاث کشی در بابل | باربری های بابل

باربری از بابل به سراسر کشور | فاصله تا شهرها + تعرفه قیمت

در ادامه لیستی از مهمترین و پر ترددترین شهرهای کشور در زمینه باربری از مبدا بابل و یا باربری به مقصد بابل را همراه با فاصله این شهرها و همچنین تعرفه قیمت باربری با نیسان بار، وانت بار، کامیونت، کامیون و تریلی را خدمت شما ارائه می نماییم.

باربری از بابل به تهران | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد تهران و بالعکس

فاصله: 209 کیلومتر

فاصله زمانی: 3 الی 5 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به تهران: 2 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به تهران: 3.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به تهران: 7 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به تهران: 12 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به تهران: 9 و 7 میلیون تومان

باربری از بابل به گرگان | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد گرگان و بالعکس

فاصله: 209 کیلومتر

فاصله زمانی: 3 الی 5 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به گرگان : 1.5 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به گرگان : 3.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به گرگان : 4.5 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به گرگان : 9.5 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به گرگان : 6.5 و 4.5 میلیون تومان

باربری از بابل به مشهد | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد مشهد و بالعکس

فاصله: 736 کیلومتر

فاصله زمانی: 12 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به مشهد : 4 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به مشهد : 5.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به مشهد : 8 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به مشهد : 13 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به مشهد : 10 و 8 میلیون تومان

باربری از بابل به بجنورد | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد بجنورد و بالعکس

فاصله: 478 کیلومتر

فاصله زمانی: 10 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به بجنورد : 3 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به بجنورد : 4.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به بجنورد : 6.5 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به بجنورد : 11 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به بجنورد : 8.5 و 6.5 میلیون تومان

باربری از بابل به قم | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد قم و بالعکس

فاصله: 736 کیلومتر

فاصله زمانی: 12 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به قم : 3 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به قم : 4.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به قم : 8 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به قم : 12 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به قم : 10 و 8 میلیون تومان

باربری از بابل به اراک | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد اراک و بالعکس

فاصله: 736 کیلومتر

فاصله زمانی: 12 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به اراک : 3 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به اراک : 4.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به اراک : 8 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به اراک : 12 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به اراک : 10 و 8 میلیون تومان

باربری از بابل به اصفهان | قیمت باربری + فاصله

تعرفه قیمت کرایه باربری از مبدا بابل به مقصد اصفهان و بالعکس

فاصله: 641 کیلومتر

فاصله زمانی: 10 ساعت

کرایه نیسان بار  از بابل به اصفهان : 4 میلیون تومان

کرایه خاور  از بابل به اصفهان : 6.5 میلیون تومان

کرایه ایسوزو (کامیونت) از بابل به اصفهان : 10 میلیون تومان

کرایه تریلی از بابل به اصفهان : 16 میلیون تومان

کرایه کامیون جفت و تک از بابل به اصفهان : 13 و 10 میلیون تومان

مقالات پیشنهادی

باربری در بابل | اثاث کشی در بابل | باربری های بابل

باربری در بابل

لیست بهترین باربری های شهر بابل | معرفی شرکت های اثاث کشی و اسباب کشی در شهرستان بابل + تعرفه قیمت باربری در بابل | حمل بار در بندپی بابل + قیمت جابجایی اثاثیه منزل از مبدا بابل به سایر شهرهای ایران | نیسان بار + وانت بار + کامیونت + کامیون جفت و تک + تریلی + تجهیزات اداری و صنعتی

ادامه مطلب »
نیسان بار در بابل | اثاث کشی در بابل | باربری در بابل | حمل بار در بابل

نیسان بار در بابل

لیست بهترین شرکتهای نیسان بار در بابل + تلفن تماس | باربری در بابل | حمل بار و اثاث کشی منزل در شهرستان بابل و استان مازندران | اسباب کشی، جابجایی اثاثیه منزل

ادامه مطلب »
لیست بهترین باربری های شهرضا | باربری در شهرضا | باربری شهرضا

لیست بهترین باربری های شهرضا

لیست بهترین باربری های شهرضا | شماره تلفن تماس اتوبار باربری در شهرضا استان اصفهان | باربری با نیسان بار، کامیون، کامیونت، تریلی، وانت | اثاث کشی و اسباب کشی در شهرضا | آدرس و لیست قیمت برترین شرکتهای حمل بار و اثاثیه منزل | باربری درون شهری و برون شهری در شهرضا | انتقال انواع تجهیزات و لوازم صنعتی

ادامه مطلب »
نیسان بار در هشتگرد کرج | اثاث کشی در هشتگرد| باربری در هشتگرد| حمل بار در هشتگرد

نیسان بار در هشتگرد کرج

لیست بهترین شرکتهای نیسان بار در هشتگرد کرج | شماره تلفن تماس اتوبار باربری در هشتگرد استان البرز | باربری با نیسان بار، کامیون، کامیونت، تریلی، وانت | اثاث کشی و اسباب کشی در هشتگرد | آدرس و لیست قیمت برترین شرکتهای حمل بار و اثاثیه منزل | باربری درون شهری و برون شهری در هشتگرد | انتقال انواع تجهیزات و لوازم صنعتی

ادامه مطلب »
نیسان بار در بندر ترکمن| اثاث کشی در بندر ترکمن| باربری در بندر ترکمن| حمل بار در بندر ترکمن

نیسان بار در بندر ترکمن

لیست بهترین شرکتهای نیسان بار در بندر ترکمن+ تلفن تماس | باربری در بندر ترکمن| حمل بار و اثاث کشی منزل در شهرستان بندر ترکمن و استان گلستان | اسباب کشی، جابجایی اثاثیه منزل

ادامه مطلب »
نیسان بار در کلاله | اثاث کشی در کلاله | باربری در کلاله | حمل بار در کلاله

نیسان بار در کلاله

لیست بهترین شرکتهای نیسان بار در کلاله + تلفن تماس | باربری در کلاله | حمل بار و اثاث کشی منزل در شهرستان کلاله و استان گلستان | اسباب کشی، جابجایی اثاثیه منزل + تعرفه قیمت آنلاین

ادامه مطلب »
فهرست